28 Temmuz 2022- Saat: 20.55’te 6 derece Aslan’da yeni ay oluşumu yaratıcılığı ortaya koymayı teşvik ediyor. Zihin aktifleşiyor. Uyanışlar yaşanıyor. Farkındalıklar ediniyoruz. Risk almaya açığız. Bu arada tartışmalara çekilebiliriz. Gerginlikler olabilir. Bir yanımız akılcı ve eşitlikten yana. Diğer yanımız ben merkezci tutumlara götürüyor. 

Yaz ortasında biraz tembellik edebiliriz. Dinlenmek, yeniden gücümüzü toplamaya imkan tanıyacaktır. Hayatı biraz yavaşlatmak, durup kendimize geriden bakmak bütünü görme fırsatı verecektir. Olayları farklı açılardan görebilmek iyidir.

Yükselen Burcunuza göre yeni ay zamanı size neler getirebilir ?
Bu arada dilerseniz bu sayfaya abone olarak gönderi ve haberleri e-posta yoluyla öncelikli olarak okuyabilirsiniz! Dilerseniz paylaşabilirsiniz…
Yükselen Koçlar hayattan keyif almaya bakıyor. Yaratıcı yönlerini geliştirmeye çalışabilir. Yeni ilgi alanları olabilir. Çocukları olanlar için yeni bir devir açılabilir. Sosyal ilişkiler önem kazanıyor. İdeallerine yönelebilirler.
Yükselen Boğalar aile, yuva ve ebevynlerine ait konulara odaklanıyor. Evin atmosferinde yenilenme olabilir. Ana hedeflerde ideallerine göre  yeniden bir rota çizme zamanı olabilir. Mesleği olanlar yenilikçi fikirler geliştirebilirler.
Yükselen İkizler yaratıcı düşünüyor. Yakın çevre, kardeşler ve komşularla ilgili yeni gelişmeler yaşıyor olabilir. Yeni eğitim konuları olabilir. Bir kitap veya medya yazarı olma düşüncesi oluşabilir. Uluslar arası temaslara girebilirler. Hukuki işleri öne çıkabilir.

Yükselen Yengeçler yeteneklerini maddi kazanca dönüştürebilir. Yatırım yapabilirler. Fiziksel bir yenilenme olabilir. Bilinç altındaki orijinal fikirler uyanıyor belki? Maddi paylaşımlarda hak arayışları olabilir. Eşin geliriyle ilgili konular öne çıkabilir.
Yükselen Aslanlar kendileri ve ilişkilerine odaklanıyor. Yeni bir tarz yaratabilirler. Gözler üzerlerinde. Özgüven patlamasıyla etraftakileri yorabilirler. Günün sonunda ilişki ve ortaklıklarda adil davranmaya çalışacaklardır.
Yükselen Başakların gizli kalmış güçleri uyanıyor. Liderlik becerilerini keşfediyorlar belki? Hayal gücü ve rüyalar aktifleşiyor. Vizyonları genişliyor. Yardım faaliyetlerine eğilebilirler. Zihinsel yetenekleri ön planda.
Yükselen Teraziler sosyal ortamlarda parlayabilirler. Yeni çevrelere girebilirler. Gelecek planlarına odaklanıyorlar. Yaratıcı zihin çalışıyor. Varsa çocuklarla ilgili konularda adımlar atabilirler. İletişim yeteneklerini kullanabildikleri hobilerine geri dönebilirler.
Yükselen Akreplerin toplum önünde görünürlükleri artabilir. Toplumsal alanda taçlanmaktan gurur duyabilirler. Ev-aile içi sorumluluk artışı olabilir. Gayrimenkul konusunda bir çalışma yapılabilir.  Hayatında temelleri sağlamlaştırma zamanları.
Yükselen Yaylar hayat bilgisi ve tecrübesini genişletiyor. Eğitimler veya uzak yolculuklarla yeni bir dünya görüşü kazanabilirler. Risk alabilirler. Ufuk açıcı deneyimleri olabilir. Medya alanında aktif olabilirler. Hukuki işler öne çıkabilir. Orjinal fikirleri var.
Yükselen Oğlaklar maddi konulara odaklanıyor olabilir. Bu alanda disiplin önem kazanıyor. Özellikle ortak paylaşımlar ve eşin gelirinde dikkat çekici hareketlenmeler olabilir. Bilinçaltında yatan kendini gösterme potansiyeli aktifleşiyor.
Yükselen Kova ilişkiler vasıtasıyla kendini tanımaya başlıyor. Hayata bakışları, yaklaşımların yeni bir form kazanıyor. Bir disiplin yaratıyorlar. Zıt düştükleriı kişilerin tuttuğu aynadan kendini  görme fırsatı olabilir. Duygusal ve profesyonel ilişkileri vurgulu.
Yükselen Balıklar için rutin yaşamın konuları önemli noktada. Sağlıkta disiplin gerekiyor. Beslenme ve spor önemli.  İşle ilgili yeni gelişmeler olabilir. Yeteneklerini gösterme fırsatı var.  Hayatın akışına teslim olmayı öğreniyorlar. Duyguları serbest bırakmaya bakmalılar.
Aslan burcunda yeni ay bütün evrene mutluluk getirsin.
Meral Pala
2022-2023 Astroloji Temel Eğitim

NOT: Eğitim ve/veya danışmanlık için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…