Sınırlı Sayıda Öğrenciyle Astroloji Eğitimi…

5 Ekim 2022 Çarşamba akşamı başlıyoruz

Eğitimlerimizin 14. yılındayız

Dersler SKYPE / ZOOM üzerinden yapılmaktadır Dersler Türkiye saati ile 20.00-22:30 arasıdır 32 haftalık bir ders programı vardır  80 Saatlik bir programdır.

Sınırlı sayıda kişiyle interaktif eğitim yapılmaktadır. Ders esnasında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ders notları her hafta e-posta ile öğrencilere gönderilmektedir.

Derse katılamayan öğrenci ders kaydını izleyerek telafi edebilir. Dönem içerisinde verilen ödevlerle öğrencilerin gelişimi takip edilmektedir. Dönem sonunda öğrenciler bir natal harita yorumlama çalışmasıyla ileri -ikinci- seviye eğitime geçebilirler.

“Astrolojide Temel Bilgiler” programını tamamlayan bir kişi, doğum haritasını sistemli olarak yorumlayabilir. Astroloji bilgisini kavramak bitmeyen bir yolculuktur. Evrenin ritmine uyum sağlamak ise bir kişisel gelişim yolculuğudur.

Temel Bilgiler Eğitim İçeriği

Bu eğitim programında  Batı astrolojisi üzerinde modern ve klasik astroloji teknikleriyle çalışma yapılmaktadır. Astrolojiye giriş ve tarihçe, astrolojik haritada element (ateş, toprak, hava, su) ve nitelik analizi  (öncü, sabit, değişken), burçlar kuşağı (Zodyak), gezegenlerin psikolojik karşılıkları, evler kavramı, gezegen-burç-evlerin kombinasyonu, astrolojide açılar, gece-gündüz haritaları ve sekt kavramı, Ay’ın evreleri, haritaların tipleri, Ay’ın düğümleri ve haritada kadersel temalar üzerinde durulmaktadır.

Katılımcıların kendi haritaları ve tanınmış kişilerin haritaları üzerinde örneklerle program desteklenir.

Temel Bilgileri başarıyla tamamlayanlar 32 haftalık ‘Öngörüm Teknikleri Eğitimine devam edebilirler. İkinci seviye eğitimin sonunda öğrenciler kapsamlı bir harita yorumlama projesiyle ”Başarı Belgesi” elde edebilir.

Sürekli ara ödevlerle bilgiler pekiştirilir. Ayrıca öğrenciler kendilerini geliştirmeye teşvik edilir. Dileyen öğrenciler sonradan 2 aylık Horary Astroloji (saat astrolojisi) tekniği üzerinde çalışmalara katılabilir.

Dersler haftada 1 gün-2,5 saattir.

Dersler Türkiye saati ile Çarşamba günleri 20.00-22:30arasıdır.

Toplamı 32 haftadır. Dersler 5 Ekim’de başlamaktadır.

Aylık olarak 4 dersin bedeli 900.-TL’dir (Kdv dahil)

Ufuk açıcı bir eğitim yılı olması dileğiyle,

Eğitmen-1-

Eğitmen–2- Meral PALA                                       Ayşe GÜVENÇ

Katılmak isteyenler öncelikle kendilerini anlatan bir mektup gönderebilirler. Sınırlı sayıda öğrenciyle butik tarzda yaptığımız eğitim için yerinizi ayırtabilirsiniz. Bu sayfayı ilgisini çekeceğini düşündüğünüz kişilerle paylaşmaya çekinmeyiniz.

İletişim: astrolojikosesi@hotmail.com

Tel:  0532 604 67 43

Dilerseniz bu sayfaya abone olarak gönderi ve haberleri e-posta yoluyla hemen sıcak sıcak okuyabilirsiniz! Uygun bulursanız sayfayı paylaşınız…

Astroloji öğrenmek emek ister…

İLERİ SEVİYE EĞİTİMLERİMİZ 9 Ekim Pazar günü başlayacaktır.

32 haftalık bir programımız var. Toplam 80 saat ders yapılacaktır. Ders saati 16:30-19:00 arasıdır. Bu eğitime katılmak isteyenler bir teste tabi olurlar.

Bilgi için mektup yazabilirsiniz. Başlıca konular: 

Transit haldeki gezegenlerin etkileri . Dönüş haritaları & Güneş dönüşü (solar return) haritasının analizi . İkincil ilerletimler (secondary progressions) . Yönelimler (solar arc directions) . Harmonik haritalar . Orta Noktalar . Firdaria Tekniği . Profection (kaydırma) Tekniği . Arap Noktaları ve Athla Çemberi . Rektifikasyon (teknik bilgilerle doğum saatinin tespiti) . İlişki analizi- kompozit ve sinastri (composite & synastry) haritaları . Ingress (giriş) haritaları . A*C*G (Astrocartography)-Astroloji haritasının dünya haritası üzerindeki yansımaları . Seçim (electional) astrolojisine giriş . Dünya Astrolojisine giriş (Mundane) . Astrolojik danışmanlık teknikleri . Astrolojide Etik Kurallar . Örneklerle Harita Yorumlama Atölye Çalışmaları