Astroloji Köşesi

Meral Pala ile Astroloji

Danışmanlık

Bireysel ve Kurumsal 

İnternet Üzerinden Görüşme

Zoom Kullanılmaktadır

Bireysel Danışmanlık

Ortalama 2 saatlik internet görüşmesidir.

Natal harita ile kişiliğinizin yorumu  üzerinden hayatınızdaki ana trend nedir? Yıllık şartlarınız nelerdir? Çalışmalarda klasik ve modern tekniklerden yararlanılır. Daha önce danışmanlık almış olanlar indirimden faydalanabilir.

– Yıllık Danışmanlık bedeli doğum haritası yorumuyla beraber; 2900.-TL
– Daha önce danışmanlık aldıysanız, 2600.-TL
– 23 yaş altı öğrenci iseniz danışmanlık bedeli 1900.-TL

Doğum Günü Özel:
Ortalama 2 Saat internet görüşmesidir.
Doğum gününüzün 3 ay öncesi veya sonrasında  doğum haritanızın yorumu ile yıllık beklentileri indirimli alabilirsiniz.

Natal harita ile kişiliğinizin yorumu  üzerinden yıllık şartlarınız nelerdir? Bu çalışmada klasik ve modern astroloji tekniklerinden yararlanılır. Doğum gününüzün  3 ay öncesi veya 3 ay sonrasında iseniz, 2500.-TL (daha önce danışmanlık alanlar için 2400.-TL).

-23 yaş altı öğrenciler için danışmanlık bedeli 1800.-TL

AstroKartoGrafi Danışmanlığı (*Astro*Cartho*Graphy):

Yaşamak, çalışmak, yuva kurmak veya seyahat etmek için dünya üzerinde farklı coğrafyalarda en iyi yeri ve zamanlamasını bulmak istiyorsanız bu çalışma size yardımcı olacaktır. Mesela İstanbul’da doğdunuz ve New York’ta çalışmayı ya da eğitim almayı düşünüyorsanız gezegenler sizin için farklı açılımlar getirecektir. Bulunduğu lokasyondan ayrılıp başka bir yere göç edenler daha farklı bir bakış açısının ortaya çıktığını tecrübe etmiş olabilirler. Yer değiştirmekle farklı temalar vurgulanabilir. Güçlü/zayıf yönleriniz farklılık gösterebilir.

Öncelikle yükselen burcunuz değişebilir. Buna bağlı olarak diğer evleri yöneten burçlar da değişir. Yer değiştirdiğiniz zaman hangi enerjiler öne çıkabilir, nerede daha verimli çalışabilirsiniz, ilişki potansiyeli nerede daha aktif duruma geçebilir? Nerede kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz, yatırım yapabilirsiniz veya beklenmedik olaylara, engellere açık duruma gelirsiniz merak ediyorsanız bu çalışma size yol gösterecektir.

Danışmanlık bedeli 950.-TL

 

İlişki Analizi (Kompozit + Sinastri Haritaları):

Online Skype üzerinden ortalama 75 Dakikalık bir görüşmedir.

Duygusal beraberliklerin, evliliklerin, ortaklıkların, aile içi ilişkilerin-örneğin baba-çocuk veya anne-çocuk arasındaki ilişkisi- potansiyeli nedir?  İlişki Analizi(duygusal, iş ve/veya aile ilişkileri incelemesi); 3300.-TL

Seçim Astrolojisi veya Saat Astrolojisi:
Seçim astrolojisi; iş kurmak, evliliğe adım atmak, uzun bir yolculuğa çıkmak gibi konuların uygun başlangıç tarihlerini seçmek amacıyla yapılan bir çalışmadır.

Saat astrolojisi(horary) danışmanlığı herhangi bir konuda aklınıza gelen soruyu hemen mail veya telefon yoluyla iletebilirsiniz. Sorunuzu sorduğunuz anda gökyüzünün  durumu sizin sorunuza cevap verecektir. An’ın haritasına göre yorum yapılması eski bir astroloji tekniğidir. Günümüzde de oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır. Belirli kuralları vardır.

– Herhangi bir konuda adım atarken uygun zamanı belirlemek için çalışma bedeli 1300.-TL.

– Bir konuda aklınıza takılan bir sorunuz varsa bunu danışmak için saat astrolojisi(horary) çalışması yapılabilir. Bu çalışmanın bedeli 600.-TL’dir

Doğum Saati Tespit Etmek:
Doğum saatiniz bilinmiyorsa, yaklaşık olarak bilinen saatin yanı sıra, hayatınızdaki dönüm noktası niteliğindeki olayları döküm halinde, tam tarihleriyle beraber yazmanız gerekir. Örneğin, önemli yer değiştirmeler, taşınmalar, evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, ciddi ameliyat ve kazalar varsa tarihlerini yazabilirsiniz. Ayrıca çok yakınların vefatı, ilk yurt dışı seyahati veya sizin hayat görüşünüzü değiştiren başka önemli olaylar varsa belirtebilirsiniz. Bunların dışında, sizin için gerçekten önemli olduğunu düşündüğünüz, farklı türden olaylar varsa, onları da tarihleriyle beraber mektubunuza ekleyebilirsiniz.

Doğum saatinizin tespiti için çalışma bedeli 2200.-TL

Aylık Danışmanlık:

30 Dakika – Telefon / Skype
Kısa dönemde şartlarınızı tespit etmek için yapılan bir çalışmadır.

Aylık olarak (kısa vadeli dönem için) kendi haritanız üzerinden yorumlamalar 1200.-TL

Kurumsal Danışmanlık

İnsan Kaynakları alanında ve iş yaşamına yönelik olarak yapılan  3 farklı türde çalışmanın detayları şöyle;

1. İnsan Kaynakları alanında belirli bir pozisyona eleman seçiminde aday olan kişilerin astrolojik haritasını değerlendirmek kaydıyla, göreve uygunluğunu tespit etmeye yönelik bir çalışmadır. Adayın kişilik analiziyle yeteneklerini ve kariyere ilişkin kişisel beklentilerini tespit etmeye yönelik hazırlanan bir çalışmadır. Örneğin bir kişinin liderlik yeteneğine sahip olup olmadığı, iletişimde ve sosyal ilişkiler alanında eğilimleri, analitik düşünceye yatkınlığı, uzun vadeli projelerde sabırlı ve istikrarlı olup olamayacağı, kendi başına karar alma yetisinin varlığı, adayın eğitilmeye ve gelişime açık olup olmadığı vs gibi tüm eğilimleri, yetenekleri veya zayıflıkları harita analiziyle irdelenebilir. Kişinin açık pozisyon için uygunluğu bu yolla tespit edilebilir.

Astrolojik haritada öz burç, yükselen burç, Ay’ın bulunduğu burç, gezegenlerin konumları, element ve niteliklere dağılımı, kadersel temaları anlatan Ay’ın düğümleri,  arap noktaları ve daha pek çok gösterge bir kimsenin kariyer yaşamındaki profili hakkında bilgi verir. Bu gözle bir kimsenin haritasını değerlendirmek üzere 3 adet A4 sayfası uzunluğunda rapor edinilebilir.

2. Ayrıca kariyer yaşamının önemli dönemeçlerinde bulunan yönetici ve çeşitli kademelerden farklı kişilerin içinde bulunduğu durumun zaman içerisinde ne yönde gelişme vaat ettiği gösteren 3 adet A4 sayfası uzunluğunda rapor sunulmaktadır. Kariyere ilişkin öngörüm raporu edinmek iş yaşamında bir pusula gibi yönünüzü tayin etmeye yardım edebilir.

3.  Şirketlerin önemli yatırım kararlarını verirken şirket haritası üzerinden ileriye yönelik değerlendirmeler yapılır. Yeni bir ürünün piyasaya ilk kez sürülme aşmasında zamanlama çalışması yapılabilir. Şirketin ticaret siciline kayıt olduğu tarih ve/veya faaliyetine başladığı tarih üzerine çıkartılan şirket haritası yardımıyla şirket hakkında ileriye yönelik tahminde bulunulabilmektedir.

astrolojikosesi@hotmail.com

%d blogcu bunu beğendi: