Astroloji Köşesi

Meral Pala ile Astroloji

Bireysel

Bireysel ve Kurumsal 

İnternet Üzerinden Görüşme

Zoom veya Skype Kullanılmaktadır

Bireysel Danışmanlık

Ortalama 2 saatlik internet görüşmesidir.

Natal harita ile kişiliğinizin yorumu  üzerinden hayatınızdaki ana trend nedir? Yıllık şartlarınız nelerdir? Çalışmalarda klasik ve modern tekniklerden yararlanılır. Daha önce danışmanlık almış olanlar indirimden faydalanabilir.

– Yıllık Danışmanlık bedeli doğum haritası yorumuyla beraber; 2900.-TL
– Daha önce danışmanlık aldıysanız, 2600.-TL
– 23 yaş altı öğrenci iseniz danışmanlık bedeli 1900.-TL

Doğum Günü Özel:
Ortalama 2 Saat internet görüşmesidir.
Doğum gününüzün 3 ay öncesi veya sonrasında  doğum haritanızın yorumu ile yıllık beklentileri indirimli alabilirsiniz.

Natal harita ile kişiliğinizin yorumu  üzerinden yıllık şartlarınız nelerdir? Bu çalışmada klasik ve modern astroloji tekniklerinden yararlanılır. Doğum gününüzün  3 ay öncesi veya 3 ay sonrasında iseniz, 2500.-TL (daha önce danışmanlık alanlar için 2400.-TL).

-23 yaş altı öğrenciler için danışmanlık bedeli 1800.-TL

AstroKartoGrafi Danışmanlığı (*Astro*Cartho*Graphy):

Yaşamak, çalışmak, yuva kurmak veya seyahat etmek için dünya üzerinde farklı coğrafyalarda en iyi yeri ve zamanlamasını bulmak istiyorsanız bu çalışma size yardımcı olacaktır. Mesela İstanbul’da doğdunuz ve New York’ta çalışmayı ya da eğitim almayı düşünüyorsanız gezegenler sizin için farklı açılımlar getirecektir. Bulunduğu lokasyondan ayrılıp başka bir yere göç edenler daha farklı bir bakış açısının ortaya çıktığını tecrübe etmiş olabilirler. Yer değiştirmekle farklı temalar vurgulanabilir. Güçlü/zayıf yönleriniz farklılık gösterebilir.

Öncelikle yükselen burcunuz değişebilir. Buna bağlı olarak diğer evleri yöneten burçlar da değişir. Yer değiştirdiğiniz zaman hangi enerjiler öne çıkabilir, nerede daha verimli çalışabilirsiniz, ilişki potansiyeli nerede daha aktif duruma geçebilir? Nerede kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz, yatırım yapabilirsiniz veya beklenmedik olaylara, engellere açık duruma gelirsiniz merak ediyorsanız bu çalışma size yol gösterecektir.

Danışmanlık bedeli 950.-TL

İlişki Analizi (Kompozit + Sinastri Haritaları):

Online Skype üzerinden ortalama 75 Dakikalık bir görüşmedir.

Duygusal beraberliklerin, evliliklerin, ortaklıkların, aile içi ilişkilerin-örneğin baba-çocuk veya anne-çocuk arasındaki ilişkisi- potansiyeli nedir?  İlişki Analizi(duygusal, iş ve/veya aile ilişkileri incelemesi); 3300.-TL

Seçim Astrolojisi veya Saat Astrolojisi:
Seçim astrolojisi; iş kurmak, evliliğe adım atmak, uzun bir yolculuğa çıkmak gibi konuların uygun başlangıç tarihlerini seçmek amacıyla yapılan bir çalışmadır.

Saat astrolojisi(horary) danışmanlığı herhangi bir konuda aklınıza gelen soruyu hemen mail veya telefon yoluyla iletebilirsiniz. Sorunuzu sorduğunuz anda gökyüzünün  durumu sizin sorunuza cevap verecektir. An’ın haritasına göre yorum yapılması eski bir astroloji tekniğidir. Günümüzde de oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır. Belirli kuralları vardır.

– Herhangi bir konuda adım atarken uygun zamanı belirlemek için çalışma bedeli 1300.-TL.

– Bir konuda aklınıza takılan bir sorunuz varsa bunu danışmak için saat astrolojisi(horary) çalışması yapılabilir. Bu çalışmanın bedeli 600.-TL’dir

Doğum Saati Tespit Etmek:
Doğum saatiniz bilinmiyorsa, yaklaşık olarak bilinen saatin yanı sıra, hayatınızdaki dönüm noktası niteliğindeki olayları döküm halinde, tam tarihleriyle beraber yazmanız gerekir. Örneğin, önemli yer değiştirmeler, taşınmalar, evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, ciddi ameliyat ve kazalar varsa tarihlerini yazabilirsiniz. Ayrıca çok yakınların vefatı, ilk yurt dışı seyahati veya sizin hayat görüşünüzü değiştiren başka önemli olaylar varsa belirtebilirsiniz. Bunların dışında, sizin için gerçekten önemli olduğunu düşündüğünüz, farklı türden olaylar varsa, onları da tarihleriyle beraber mektubunuza ekleyebilirsiniz.

Doğum saatinizin tespiti için çalışma bedeli 2200.-TL

Aylık Danışmanlık:

30 Dakika – Telefon / Skype
Kısa dönemde şartlarınızı tespit etmek için yapılan bir çalışmadır.

Aylık olarak (kısa vadeli dönem için) kendi haritanız üzerinden yorumlamalar 1200.-TL

astrolojikosesi@hotmail.com

%d blogcu bunu beğendi: