Astroloji Köşesi

Meral Pala ile Astroloji

Tavsiye Edenler

 

Nil, Tekstil tasarımcısı, 55 yaş

 

Sevgili Meral hocam ile astroloji yolculuğum uzun yıllar evvel astroloji haritam için danışmanlık almaya gittiğimde başladı. İlerleyen yıllarda kendisinden astroloji eğitimi alarak devam etti. Meral hocam, engin bilgisi, harita yorumlaması ile güvenebileceğiniz muhteşem bir eğitmen ve herkese kendi yolculuğunda ışık tutan harika bir dosttur. Astroloji eğitimim boyunca, samimi, içten kişiliği ve bizlerden bilgisini esirgemeyen, her konuyu ve dersi ilmek ilmek inceleyen müthiş bir astroloji eğitmenidir.

Harita yorumlarının zaman içerisinde tutarlı olduğuna hep şahit oluyorum.

İyi ki varsın Meral hocam, iyi ki yollarımız kesişmiş.

 

 

Seher, Şair, 51 yaşında

Çalışma alanınızda en dürüst ve güvenilir astroloji yorumcusu olarak gördüğümü uzun süredir söylemek isteyip iletememiştim. Sizinle konuşurken çok güvende ve iyi hissediyor insan kendini. Bilginize inanıyor ve ne zaman konuşsam kesinlikle pozitif enerjinizi alıyorum.

Bu vesileyle sevgilerimi de gönderiyorum.

 

 

 

Aslı, Müzisyen, 36 yaşında 

 

Selamlar;

Şu güne kadar ben de herkes gibi astrolojiyle az çok ilgiliydim ; fakat Meral hanım sayesinde bu ilgim üst seviyeye taşındı . Neden mi ?

Çünkü kendisinin seansları neredeyse bir yaşam terapisi şeklinde gerçekleşiyor ve inanın seans bitimi insan kendini çok pozitif ve enerjik hissediyor. Meral hanım aynı zamanda seanslarında astrolojiyle ilgili bilgiler de verdiği için insan kendini aynı zaman bir eğitimdeymiş gibi de hissediyor.

 

Ben geçen sene bir Oğlak olarak, inanılmaz sisli bir tünelin içindeyken tanışma fırsatımız olmuştu. Çok detaylı, çok ince ve özenle çalışılmış bir zaman sonrası seansımızı gerçekleştirdik. İnanılmaz keyifli ve öğreticiydi. Tabii ki bu sene de bu seanstan yararlandım, çok çok daha verimli ve enerjik geçti. Çok güzel bilgiler edindim, farklı bakış açıları kazandım diyebilirim.
Meral hanım seansların video kayıtlarını da yolladığı için , kendimi sürekli o videoyu izlerken buluyordum. Ne tavsiye etmiş, ne önermiş , daha ılımlı mı yoksa daha kararlı mı olmalıyım şeklinde…

 

Gönül ferahlığıyla tavsiye edeceğim abartısız tek insandır, kendisi.
Yorumları olsun, önerileri olsun , bakış açıları olsun, yönlendirmeleri olsun, hepsi çok tutarlı ve yerinde.

Seans sırasında video kaydının geleceğini bile bile not tutmuştum, gelip gidip okuyorum 🙂

Kendisine çok teşekkür ediyorum buradan ..
Sevgilerimle…

(2022)

 

 Murat, Üst Düzey Yönetici, 49 yaşında

Merhaba ben M.G.

Uluslararası firmalarda uzun yıllar üst düzey görevlerde bulunmuş bir beyaz yakalıyım.
Özellikle pandemi sürecinde bir çok kişinin astrolojiye ilgi duyması ve bu alana girmesinden önce Meral Hoca ile tanışma fırsatım oldu. 2019 yılında hayatımın ve kariyerimin dönüm noktasında kendisi ile ilk seansımı gerçekleştirdim. Bu karşılaşma benim için çok önemli ve değerli olduğu için yorum yapma gereği hissettim.

Yorum yapmamın ikinci sebebi ise,  çevremdeki bir çok değer verdiğim insanın, bu Pandemi sürecinde yeni türeyen astrologlardan ötürü hem memnuniyetsiz olmaları hemde kafalarının çok fazla karıştığını duymuş olmamdı. Seansın çok verimli geçmiş olduğunu düşünmemin ana sebebi tabii ki Meral hocanın konuya hakimiyeti, beni ve işini çok ciddiye alması, saatler boyu bana geçmişim ve geleceğim ile alakalı nokta atışı bilgiler veriler vermesi idi. Kendisinden, beni en yakın tanıyan insanlardan bile duymadığım ama doğruluğuna onay verdiğim özelliklerimi duyunca zaten kendisine ve astrolojiye olan saygım bir kat daha artmış oldu. Hakkımda hazırladığı rapor ve saatler boyu aldığım notlar bana bu önemli süreçte doğru kararlar vermemde doğru seçimler yapmamda çok önemli rol oynadı.
Son olarak o değerli raporu, verileri excele geçirip tarihsel ve konu bazında sürekli analiz etmiş olmamın da çok yararını gördüğümü ve kesinlikle tavsiye ettiğimi eklemek isterim.

 


Nagihan, Kimyager, 47 yaşında

Merhabalar Meral Hanım,

Sizden aldığım astroloji haritası seansı müthişti. Sanki kendi hikayemi baştan dinledim ve kendimi özellikle ruhsal olarak fark ettim. Potansiyellerimi fark etmemi sağladı. Rehber oldu ve kendimle yüzleşmemi sağladı. Kaygılarım umuda dönüştü.

Teşekkürler, sevgiler


Sibel, 30 yaşında


Merhaba Meral hanım,

Ben çoğu astrologdan Ay düğümleriyle ilgili danışmanlık aldım. Ancak hiçbiri sizin gibi net, spesifik ve nokta atışı değildi. Ezberlenmiş kitap cümleleriydi ve yorumlama vasfı yoktu. Daha sonra Ay düğümleri danışmanlığını sizden  aldım ve çok memnun kaldım. Gerçekten astroloji bilgisi ve yorumlama gücünüz çok başarılı. Az önce tekrar okudum yazınızı. Aklıma geldi sizinle paylaşmak istedim. Teşekkürler:)Gülay, İş sahibi, 44 yaşında


Sevgili Meral;Seninle tanışmamız 12 yıl öncesine dayanıyor. Ben o zamanlar, astroloji ile ilgili kulaktan dolma bilgiye sahip, astrolojinin bilime dayalı fal olduğunu sanan bir insandım. Daha önceden tanıdığım ve danışma aldığım diğer astrologlar da bu inancımı sağlamlaştırmıştı. Toplantımıza bu beklentilerle katılmıştım. Doğrusu ilk buluşmamız bende büyük şaşkınlık yaratmıştı. Öncelikle bu kadar detaycı, titiz ve kişiye özel bir çalışma hiç görmemiştim. Ayrıca dürüstlüğün ve samimiyetin kesinlikle farkedilir özelliklerin. Bana duymak istediklerimi değil, yaptığın titiz çalışmanın sonuçlarına göre, aynı titiz çıkarımlarını anlattın. O gün özellikle 12 yıl sonrasını işaret eden bulguların dikkat çekiciydi, beni biraz da kızdırmıştı. Sevgili Meral; senden danışma aldığım tüm bu süre boyunca, yürüdüğüm hayat yolunda yalnız olmadığımı hissettim. Söylediklerin, yazdıkların, bazen tutunduğum dal, bazen dinlendiğim vaha, bazen yaralarımı sardığım gizli mağaram oldu. Gücümü toplayıp, mücadeleye devam ettim. Yaşadıklarıma, başıma gelenlere, çevreme ve en önemlisi kendime karşı farkındalığım arttı. Tepkilerim daha bilinçli oldu. Daha uyanık, daha cesaretli oldum. Bugün bana tam 12 yıl önce haber verdiğin şeyleri yaşarken, seni bir kez daha tebrik ediyorum. Yaptığı işe saygı duyan, onu bir sanat haline getiren ve bu sayede insanların hayatlarına dokunan, çok özel bir kadına, en içten teşekkürlerimle..İpek, Kurumsal Yönetici, 37 yaşında
Ben aldığım danışmanlıktan çok memnun kaldım ve etrafımdaki birçok insana da sizi önerdim. Şimdiye dek görmediğim birçok haritayı, ilk kez sizden aldığım danışmanlık esnasında gördüm. Görüşmemize geniş bir vakit ayırdınız ve tamamen bana konsantre olarak hizmet verdiniz. Yorumları yaparken gösterdiğiniz hassasiyet ve sorularımı yanıtlarken sanki benim yerime kendinizi koyarak yanıtlamanız çok hoşuma gitti. Detaycı yönünüzden işteki profesyonelliğinizi anladım, yıllardır bir türlü emin olamadığım doğum saatimden sayenizde emin oldum. Ayrıca kibar yönünüz de dikkatimi çekti. Bir sonraki yıl tekrar gelmeyi düşünüyorum.Sinem, 43 Yaşında, Fotoğraf Sanatçısı


Meral ile ilk kez ben Istanbul’da yaşarken 2010 senesinde astrolojik haritalarım üzerinde çalışma yapmıştık.  Şu an New York’ta yaşıyorum. Halen Skype ile danışmanlık almaya devam ediyorum. 2019’un Eylul sonunda yaptigimiz seansta yaptığı yorumlar Ekim ayinda hayata gecmeye basladi. Bu kadar spesifik ve net sonuc almak gerçekten şaşırtıcıydı.Başak, İş Sahibi, 40 yaşında
Doğum saatimi bilmiyor ve öğrenmeyi çok istiyordum. Başlangıçta sadece doğduğum saati bulmak için gitmiş olduğum görüşmemizde son derece titizlikle hazırlanmış kapsamlı bir çalışma ile karşılaştım. Meral, gerek konusundaki uzmanlığı gerekse güven veren profesyonel duruşu ile vizyonumu geliştiren bambaşka bir deneyim yaşattı bana. Haritalarımdaki göstergeler o günün şartlarında bana çok uzak görünmüş olsa da zamanla o an konuştuklarımızın şimdinin gerçeklerine dönüşmesi benim için çok etkileyiciydi.

Gülsevim, 52 yaşında, Profesyonel Yönetici
Meral’le görüşmelerimiz özellikle olağanüstü durumlarda soğukkanlı durabilmeme yardım ediyor. Bazen acele ya da heyecanla alacağım kararların gökyüzünün etkisi ile olduğunu bilip yine sakin ve objektif kalabilmeme imkan veriyor. Hayatın akışına daha kolay teslim olmama önemli bir katkı sağlıyor. Kişilik özelliklerimi dışardan bir başka gözün bana anlatması ilişkilerde sağlam bir duruş sergileme şansı veriyor.
Hayata karşı daha iyimser, daha kabulcü bir bakış açısı yaratmama yardımcı oluyor.Sühenda, 54 yaşında, Tekstilci


Sevgili Meral hanım, inişli – çıkışlı hayat yolculuğumda kendimi ofisinizde buldum. Hiçbir şey sebepsiz değildir derler, gerçekten de öyle. Sizin rehberliğiniz sayesinde hayattan korkmamayı öğrendim. Şimdi çok daha cesur, çok daha heyecan doluyum. Kapana kısılmış, ne yapacağıma karar vermeye çalışırken, yorumlarınız sayesinde karar verebildim. Şimdi ‘’iyi ki’’ diyorum.  Keşke çok daha önce kapınızı çalsaymışım. Sizi tanıdığım için çok mutluyum.  Yine görüşmek dileği ile. Sevgiler.

Fahriye, 42 yaşında, İnsan Kaynakları Sorumlusu
Gerçekten kim ve ne olup olmadığımı anlayıp öğrenmeye çalıştığım zamanlardan bu yana içimde var olan potansiyelin ne ve ne kadar olduğunu açığa çıkartmak için çeşitli yollar denedim. Hepsinin de bu amacıma ulaşmamda  çeşitli seviyelerde katkısı olduğuna inancım yüksek. Sonuçta hepimiz hayallerimiz ve hedeflerimize ulaşmak için uğraşı verip kafa yoruyoruz. Bunu yaparken de kendimizi tam tanımadığımız için direk ulaşabilme olasılığını kaçırıp dolaylı yolları kullanarak debelenip duruyoruz. Dolayısı ile Meral Hn.’dan danışmanlık alma kararımın birkaç nedeni vardı. İlk önce tavsiye ve yorumuna güvendiğim çok yakın bir arkadaşımın birkaç yıl önce yapmış olduğu tavsiyeyi bir kenara not etmiş olmam. İkinci olarak Meral Hn.’ın konuyla ilgili almış olduğu eğitimler ve başarıları okumuş olmam ve son olarak tabi ki bende uyandırdığı his ve sezgiler. Bilgisine ve tecrübesine dayalı yaptığı yorumlarına bir de kişisel elektriğini eklediğimde beni iyi hissettirip ve hatta yapmakta zorlandığım bazı konuları daha bir kolay içselleştirdiğimi anladım. Özetleyecek olur isem, yol haritamın sınırlarının tutarlı bir şekilde belirlenip ortaya doğru bir çizim çıktığına inanıyorum (zaten ben bunun böyle olacağını başta hissetmiştim). Meral Hanım, yol haritamın neresi bir otoban gibi düz, neresinde büyük ve ya küçük çukurlar var, neresinde halen sürmekte olan bir yol çalışması var ve neresinde park etmeliyim, neresinde hızlı ve güvenli ilerlemeliyim, neresi virajlı ve dikkatli olmalıyım… Ve daha bu ve benzeri durumları güzel cümlelerle ifade etti. Samimiyetle üzerinde durup özellikle “Bu sizde var, bu konunun üzerine gidin, açığa çıkarın” gibi konuları iyice kavramama vesile oldu. Ben inanıyorum ki zaman içinde Meral Hn.’a mutluluk ve heyecanla yapacağım geri dönüşlerim olacaktır ve hatta bir tanesi oldu bile. Hayat doğru zamanda doğru kişilerle karşılaştırıyor. Sevgiler…Deniz, 37 yaşında, Çevirmen


Astroloji konusu her ne kadar çocukluğumdan beri beni cezbeden bir konu olmuş olsa da, birçok kişi gibi ben de yalnızca günlük horoskop yorumlarını takip eder ve astrolojinin bununla sınırlı kaldığını düşünürdüm. Şimdi geriye dönüp baktığımda, son 1 yıl içerisinde temel astroloji eğitiminden öğrendiklerimin aslında kendimi ve çevremi daha iyi tanımama nasıl yardımcı olduğunu, artık olaylara başka perspektiflerden yaklaşabildiğimi, detaylarla birlikte büyük resme de odaklanabildiğimi görüyorum. Bu da beni çok mutlu ediyor.

Astroloji eğitimi almaya karar vermekle çok doğru bir adım atmış olduğumu düşünüyorum. Henüz yolun başında olduğumun farkındayım, daha öğrenmek istediğim çok konu var, alınan her yeni bilgi, başka bir bilgiye ulaştırıyor. Temel eğitimde dahi, astrolojinin nasıl uçsuz bucaksız bir alan olduğunu hissediyorsunuz; yol sizin ne kadar yürümek istediğinize bağlı olarak uzuyor ve genişliyor. İlerlediğim bu yolda bana ışık tutan, sabırla bilgilerini paylaşan hocam Meral Hanım’a müteşekkirim”.Banu Saykı, 31 Yaşında, İletişim Mezunu, Astrolog


Öğrenciniz olarak sizden sadece astroloji öğrenmedik. Sıcağı sıcağına bir psikoloji öğrencisi olarak şunu söyleyebilirim ki sizinle çıktığımız yolculuğun tamamı bir öğrenme süreciydi. Hoşgörüyü, koşulsuz paylaşmayı ve desteği yaşadık. İyi ki varsınız.

 


%d blogcu bunu beğendi: