Astroloji Köşesi

Meral Pala ile Astroloji

Hakkımda

meral

Meral PALA

İstanbul’da doğdum. Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi, İktisat Bölümünde okudum. Ardından İÜ-İşletme Fakültesi’nde, Uluslararası İşletmecilik programını tamamladım. 

Çalışma yaşamıma 1992’de T.İş Bankasında başladım. 2003 yılına dek bankacılık-finans alanında görev yaptım. Astroloji konusunda, 2000-2002 yılları arasında Astroloji Birliği Derneğinde (Astrobil) Hakan Kırkoğlu’nun  “Temel ve İleri Seviye” eğitimlerine katıldım. 2002’de programı “Yorumlama Projesi”nde birincilikle tamamladım.

2010’da İngiltere’de bulunan Faculty of Astrological Studies’in sınavlarını tamamlayarak sertifika aldım. 1948 yılında kurulmuş olan bu okul astrolojide standartları yüksek, etik değerlere önem veren, dünya çapında saygın bir kurumdur.

2014’te duayen astrolog Robert Zoller’in tasarladığı “Ortaçağ Astrolojisi” eğitimini diploma seviyesinde takdirle (distinction) tamamladım.

2019’da Anadolu Üniversitesi, Felsefe bölümünden mezun oldum.

Ayrıca 2009 yılında ISAR’ın düzenlediği “Astrolojik Danışmanlık” eğitimine katıldım. 2000–2004 yılları arasında Astroloji Birliği Derneği (Astrobil)’in aktif üyesi olarak, Türkiye’de Astrolojik anlayışın yükselmesi için çeşitli astroloji organizasyonlarında görev aldım.

2003’den beri kişisel astrolojik harita okuma – danışmanlık çalışmaları yapmaktayım. Halen Batı Astrolojisi ve Ortaçağ Astrolojisinde “Temel Bilgiler” ve “Öngörüm Teknikleri” eğitimleri vermekteyim.

2011-2014 arasında Hürriyet-KAMPÜS gazetesi Astroloji sayfasına  yazı ve yorumlar  hazırladım. Daha önce http://www.bigglook.com ve http://www.kadinlararasi.com sayfalarının astroloji yazarlığını yaptım.

Fotoğrafçılıkla uğraşıyorum.  5 yıl süreyle profesyonel doğum fotoğrafçılığı yaptım. Astroloji bilgisi, insanın doğum anının kişinin yaşamında “en mucizevi an” olduğu düşündürüyor. Bu anlara tanık olmak da benim için son derece mucizevi bir deneyimdi. Halen hobi olarak sinema ve fotoğraf ilgi alanımda.

E-Posta: astrolojikosesi@hotmail.com

 

Adres: Taksim-Gümüşsuyu

%d blogcu bunu beğendi: