Astroloji Köşesi

Meral Pala ile Astroloji

Kurumsal

insan Kaynakları alanında ve iş yaşamına yönelik olarak yapılan  3 farklı türde çalışmanın detayları şöyle;

1. İnsan Kaynakları alanında belirli bir pozisyona eleman seçiminde aday olan kişilerin astrolojik haritasını değerlendirmek kaydıyla, göreve uygunluğunu tespit etmeye yönelik bir çalışmadır. Adayın kişilik analiziyle yeteneklerini ve kariyere ilişkin kişisel beklentilerini tespit etmeye yönelik hazırlanan bir çalışmadır. Örneğin bir kişinin liderlik yeteneğine sahip olup olmadığı, iletişimde ve sosyal ilişkiler alanında eğilimleri, analitik düşünceye yatkınlığı, uzun vadeli projelerde sabırlı ve istikrarlı olup olamayacağı, kendi başına karar alma yetisinin varlığı, adayın eğitilmeye ve gelişime açık olup olmadığı vs gibi tüm eğilimleri, yetenekleri veya zayıflıkları harita analiziyle irdelenebilir. Kişinin açık pozisyon için uygunluğu bu yolla tespit edilebilir.

Astrolojik haritada öz burç, yükselen burç, Ay’ın bulunduğu burç, gezegenlerin konumları, element ve niteliklere dağılımı, kadersel temaları anlatan Ay’ın düğümleri,  arap noktaları ve daha pek çok gösterge bir kimsenin kariyer yaşamındaki profili hakkında bilgi verir. Bu gözle bir kimsenin haritasını değerlendirmek üzere 3 adet A4 sayfası uzunluğunda rapor edinilebilir.

2. Ayrıca kariyer yaşamının önemli dönemeçlerinde bulunan yönetici ve çeşitli kademelerden farklı kişilerin içinde bulunduğu durumun zaman içerisinde ne yönde gelişme vaat ettiği gösteren 3 adet A4 sayfası uzunluğunda rapor sunulmaktadır. Kariyere ilişkin öngörüm raporu edinmek iş yaşamında bir pusula gibi yönünüzü tayin etmeye yardım edebilir.

3.  Şirketlerin önemli yatırım kararlarını verirken şirket haritası üzerinden ileriye yönelik değerlendirmeler yapılır. Yeni bir ürünün piyasaya ilk kez sürülme aşmasında zamanlama çalışması yapılabilir. Şirketin ticaret siciline kayıt olduğu tarih ve/veya faaliyetine başladığı tarih üzerine çıkartılan şirket haritası yardımıyla şirket hakkında ileriye yönelik tahminde bulunulabilmektedir.

Bu konularda danışmanlık almak için bilgi alınız.

astrolojikosesi@hotmail.com

Tel: 0532 604 67 43

%d blogcu bunu beğendi: