Astroloji Köşesi

Meral Pala ile Astroloji

Ay Burcunuz

Ay hangi burçta nasıl ifade bulur, Ay Burcu’na göre nasıl bir annesiniz veya kendi annenizle nasıl bir ilişki içindesiniz…

AY’ın astrolojide neyi anlattığına ilişkin geniş bilgiye ulaşmak için: http://astrolojikosesi.com/2010/02/06/ay-burcu/

AY KOÇ’ta: Çabuk karar veren, hızlıca harekete geçen, çocuksu, hevesli, sabırsız, enerjik, girişimci, risklere açık, özgür ruhlu ve bencil. Açık sözlülüğü ve dürüstlüğüyle tanınır.Çocuğuna cesaret aşılayan bir anne figürü olabilir.

AY BOĞA’da: Duygusal olarak sakin ve huzurlu, rahat, maddi değerler güvenlik duygusunu arttırıcı olabilir. Tutarlı ve kararlıdır, riskleri sevmez, kendini daima güvene almak ister. Aşırı materyalist olarak değerlendirilebilir. İnatçı ve sabit fikirlidir.Aşırı derecede sahiplenici bir anne olabilir.

AY İKİZLER’de: Sürekli okumak, öğrenmek, gezmek, hareket etmek ister. Entelektüel kapasitesi yüksektir, zeki, çok yönlü, esnek ve meraklıdır. Zihinsel olarak çok aktif oluşu, sinirsel gerginlik yaratabilir. Tutarsız gözükebilir.Çocuğuyla zihinsel bir iletişim kurmaya çalışan bir anne olur.

AY YENGEÇ’te: Duygusal açıdan güçlü, hassas, sezgisel, koruyucu, sevdiklerine karşı şefkatli ve fedakârdır. Aile değerlerine önem verir, anılarına bağlıdır. Muhafazakârdır. Yemeğe düşkün olabilir. Duygusal açıdan endişeli gözükebilir. Koruma güdüsü çocuklarına, eşine ve etrafındakilere boğucu gelebilir.

AY ASLAN’da: Karizmatik, kendine güveni yüksek, lider, kararlı, etrafını motive eden. Artistik yetenekleri olabilir. Gururu yüksektir. Lükse ve gösterişe meraklıdır. Bencil ve inatçı olarak değerlendirilebilir. Dominant bir anne olabilir.

AY BAŞAK’ta: Titiz, ayrıntılara önem veren, dikkatli, çalışkan, detaycı, eleştirel ve pratiktir. Organize etme yeteneği gelişmiştir. Kendini görevine adayabilir. Soğuk ve gergin gözükebilir.Sürekli eleştiren ve duygularını iyi ortaya koyamayan bir anne olabilir.

AY TERAZİ’de: İkili ilişkilerde başarılı, uyumlu, nazik, estetik duygusu gelişmiş, objektif, sürekli denge ve uyum arayışı içinde bulunan bir ruh hali vardır. Eşitliğe ve adalete çok önem verir. Sanatçı ruhludur.Çocuğuna da sanatı ve adaleti aşılamaya çalışan ve uyumlu olmayı öğreten bir anne olabilir.

AY AKREP’te: Duyguları yoğun ve sezgileri çok güçlü, gizemli, son derece kararlı ve inatçıdır. Duygularını aşırı uçlarda yaşayabilir. Kıskanç ve şüphecilik tarafı olabilir.Aşırı sahiplenici ve baskıcı bir anne olabilir.

AY YAY’da: Pozitif düşünen, enerjik, ılımlı, neşeli, iyimser, hoşgörülü, çok yönlüdür. Hayata filozofça bakar. Dağılma riski vardır. Kararsız ve huzursuz olabilir.Çocuğuna özgürlük tanıyan ve çocuğuyla arkadaşça hayatı deneyimleyen bir anne olabilir.

AY OĞLAK’ta: Sorumluluk sahibi, kariyere, statüye odaklı, kuralcı, inatçı ve azimlidir. Aşırı materyalist ve hesapçı görülebilir. Sıkça karamsarlığa düşme riski vardır.Bir anne olarak saygıya dayalı, mesafeli ilişkiler kurmaya dikkat eder.

AY KOVA’da: Özgür ruhlu, hümanist, orijinal ve yaratıcı fikirleri olan, sıra dışı davranan, fikirlere ve bilime değer veren kimselerdir. Yenilikçi ve modernist olarak da tanımlanabilirler. Tutarlı ve kararlı tutumları vardır.Duygularını açığa vurmayı sevmez ve soğuk bir imaj yaratabilirler.Anne olarak fikirlerini özgürce ortaya koyabilen çocuklar yetiştirmeye çalışırlar.

AY BALIK’ta: Son derece fedakâr, hassas, merhametli ve kırılgandır. Duyarlı ve yardımseverdir. Sezgileri çok güçlüdür. Duyguları iniş çıkışlıdır. Sanatsal yetenekleri olabilir. Herhangi bir kişiye kendini adayabilir hatta kendini kurban edercesine verici olabilirler.Çocuklarına karşı da son derece duyarlı ve özverili olabilirler.

Bu yazının tüm hakları saklıdır, izin almadan kullanılamaz.

Meral PALA

 

%d blogcu bunu beğendi: