İki ayrı eğitim başlıyor

Horary (saat astrolojisi)

Rektifikasyon

Horary (saat astrolojisi) astrolojinin çok ilginç bir öngörüm metodudur. Bir tür kehanet yöntemidir. Soru anını temel alarak gök haritasını değerlendirmeye yönelik bir çalışmadır.

Saat astrolojisinin temelinde kişinin yürekten sorduğu sorunun cevabının gökyüzünde olduğu fikri vardır. Kişinin önünde nasıl bir potansiyel olduğunu gök haritası göstermektedir. Saat astrolojisi eşzamanlılık ilkesine dayanır. İnsanın gökyüzüyle senkronize hareket ettiğini anlatır. Gökte ne varsa yerde de aynısı vardır. 

Derslerde horary tekniğinin incelikleriyle iş, meslek, para, ilişkiler, aşk, evlilik, çocuk ve kayıp eşyalar gibi farklı soru türleri üzerinde çalışma yapılacaktır.

Derse katılım için kapsamlı bir astroloji temeli olması gereklidir.

Dersler 20 Temmuz Perşembe akşamı başlıyor.

Toplam 6 ders olan eğitim haftada 2 akşam (Pazartesi-Perşembe) online yapılacaktır.

Horary ders günleri  Salı-Perşembe:

20 Temmuz Perşembe

25 Temmuz Salı

27 Temmuz Perşembe

1 Ağustos Salı

3 Ağustos Perşembe

8 Ağustos Salı akşamı dersler bitiyor. Toplamı ders saati 15 saattir.

Ders saatleri 20.30-23.00 arasıdır. Arada 10 dakikalık mola var.

Dersler ZOOM üzerinden kayıt edilmektedir. Sonradan izlenebilir.

İnteraktif eğitimdir. Ders esnasında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ders notları her ders öncesi e-posta ile öğrencilere gönderilmektedir. Derse katılamayan öğrenci ders kaydını izleyerek telafi edebilir. Saat astrolojisini ilk kez öğrenmek isteyenler veya bu konuda kendini tazelemek/geliştirmek isteyenler katılabilir. Bir sertifika eğitimi değildir.

Eğitimin bedeli 3850._TL’dir (KDV dahil)

 

Rektifikasyon Eğitimi:

Rektifikasyon çalışması net olarak belli olmayan doğum saatini doğrulama çalışmasıdır. Astroloji yorumlarında doğru bir doğum saati ile çalışmak çok kritiktir. Saat yaklaşık belliyse kişinin yaşamındaki önemli olayların tarihleriyle harita saati netleştirilmelidir. Bunun için astrolojide çeşitli yöntemler vardır. Bunları kullanarak doğru bir doğum saatine ulaşılabilir. Dikkatli ve sabırlı bir çalışma yapmak gerekir. Bu eğitime katılabilmeniz için öngörü tekniklerine hakim olmanız gerekir. Transitler, ilerlerletimler, solar ark tekniği ve solar return (Güneş Dönüşü) gibi teknikleri daha önce öğrenmiş olmanız gerekir. Derste de bilgi verilecektir.

İnteraktif eğitimdir. Ders esnasında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ders notları her ders öncesi e-posta ile öğrencilere gönderilmektedir. Derse katılamayan öğrenci ders kaydını izleyerek telafi edebilir. Rektifikasyon çalışmasını öğrenmek isteyenler veya bu konuda kendini geliştirmek isteyenler katılabilir. Bir sertifika eğitimi değildir.

Rektifikasyon Ders günleri  Çarşamba-Cuma:

19 Temmuz Çarşamba

21 Temmuz Cuma

26 Temmuz Çarşamba

28 Temmuz Cuma

2 Ağustos Çarşamba

4 Ağustos Cuma akşamı dersler bitiyor. Toplam ders saati 15 saattir.

Ders saatleri 20.30-23.00 arasıdır. 10 dakikalık mola verilir arada.

Dersler ZOOM üzerinden kayıt edilmektedir. Sonradan izlenebilir.

İnteraktif eğitimdir. Ders esnasında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ders notları her ders e-posta ile öğrencilere gönderilmektedir. Derse katılamayan öğrenci ders kaydını izleyerek telafi edebilir. Eğitim boyunca ödevler verilecektir. Saat astrolojisini ilk kez öğrenmek isteyenler veya bu konuda kendini geliştirmek isteyenler katılabilir. Bir sertifika eğitimi değildir.

Eğitimin bedeli 3850._TL’dir (KDV dahil

Derslere katılım için astrolojikosesi@hotmail.com adresine mesaj gönderebilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Kendinizi kısaca tanıtınız. Nereden eğitim aldınız vs astroloji alt yapınızın kaynağını belirtiniz .

Keyifli eğitimler olması dileğiyle…

Meral Pala

Reklamlar