Horary yöntemi astrolojinin ilginç bir öngörüm metodudur. Bir tür kehanet yöntemidir. Soru anını temel alarak gök haritasını değerlendirmeye yönelik bir çalışmadır.

Saat astrolojisinin temelinde kişinin yürekten sorduğu sorunun cevabının gökyüzünde olduğu fikri vardır. Kişinin önünde nasıl bir potansiyel olduğunu gök haritası göstermektedir. Saat astrolojisi eşzamanlılık ilkesine dayanır. İnsanın gökyüzüyle senkronize hareket ettiğini anlatır. Gökte ne varsa yerde de aynısı vardır. 

Derslerde horary tekniğinin incelikleriyle iş, meslek, para, ilişkiler, aşk, evlilik, çocuk ve kayıp eşyalar gibi farklı soru türleri üzerinde çalışma yapılacaktır.

Derse katılım için temel ve ileri seviye astroloji eğitimlerini tamamlamış olmak gereklidir.

Dersler 13 Şubat Pazartesi akşamı başlıyor. Toplam 6 haftalık eğitim 20 Mart 2023 akşamı bitiyor. Toplam ders saati 15 saattir.

Ders saatleri 20.00-22.30 arasıdır.

Dersler ZOOM üzerinden yapılmaktadır.

İnteraktif eğitimdir. Ders esnasında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ders notları her hafta e-posta ile öğrencilere gönderilmektedir. Derse katılamayan öğrenci ders kaydını izleyerek telafi edebilir. Eğitim boyunca ödevler verilecektir. Saat astrolojisini ilk kez öğrenmek isteyenler veya bu konuda kendini geliştirmek isteyenler katılabilir. Bir sertifika eğitimi değildir.

Eğitimin bedeli 2000._TL’dir (Kdv dahil)

Katılım için astrolojikosesi@hotmail.com adresine mesaj gönderiniz. Kendinizi tanıtın.

Keyifli bir eğitim olması dileğiyle…

Meral Pala