26 Haziran Pazar Günü

Saat 17.00-20.00 arası

Zoom Üzerinden yapacağımız eğitimde bir astrolojik haritayı hesaplayıp çizmeyi öğreneceğiz. Özellikle astrolog olma yolunda ilerleyenler için ufuk açıcı bir eğitimdir.
Bir efemeris (gök günlüğü) ve evler tablosu kullanarak harita hesaplamayı öğrenmek isterseniz bu eğitimi kaçırmayın.
Günümüzde astroloji ile uğraşanlar çeşitli astroloji programları kullanarak saniyeler içinde astroloji haritaları çıkartabilmektedir.  İnternet üzerinden de basitçe natal harita almanız mümkün. Ancak haritanın oluşumunu bilmek, aşamaları öğrenmek kişinin astrolojiyi kavrayışını bir üst boyuta taşımaktadır. Ekranınızda gördüğünüz haritaların astronomik bilgiler vasıtasıyla nasıl hesaplandığını bilmek sistemi kavramanız açısından değerlidir.
Harita hesaplamada doğum tarihi, saati ve coğrafi konumun (doğum yeri enlem ve boylamları) gerekir.  Haritayı hesaplarken gökteki gezegenlerin ve gök cisimlerinin günlük pozisyonlarını gösteren gök günlükleri kullanılmaktadır. Bu eğitimde gerekli olan gök günlüğü ve evler tablosu mail ile gönderilecektir.
Astrolojinin sadece harita yorumundan ibaret olduğunu düşünmek yanlıştır. Pek çok astronomik bilginin gerekli olduğunu bilmek zorundayız. Günümüz şartlarında haritanın hesaplanmasını öğrenmek yeni bir astroloji algısı kazandıracaktır.
Eğitim bedeli 250._TL (kdv dahil)
Yerinizi ayırtın…
astrolojikosesi@hotmail.com
Dilerseniz bu sayfaya abone olarak gönderi ve haberleri e-posta yoluyla hemen sıcak sıcak okuyabilirsiniz!
Uygun bulursanız sayfayı paylaşınız…