2022 için biraz dilek, biraz niyet biraz da önerim var….
Koçlar ve Yükselen Koçlar, idealleri gerçek olsun. Yeni arkadaşlardan fikirler alsınlar. Toplumla barışsınlar. Hayal güçleri, yaratıcılıkları artsın. Uzak yolculuklara çıkabilsinler. Cesaretleri yükselsin ama zamanı geldiğinde de yavaşlamayı bilsinler. Korkularıyla yüzleşsinler. Maddi konularda pozitif düşünsünler. Aşka zaman ayırsınlar.
Boğalar ve Yükselen Boğalar, yeniliğe açık olsunlar. Sabitlikten vazgeçsinler. Hayata farklı gözlerle bakmayı denesinler. Değişimden korkmasınlar ki başarsınlar, yükselsinler. İçlerinde uyuyan gizli lideri dışarı çıkartabilsinler. Arkadaşları onlara şans getirsin. İlişkilerinde dönüşüme hazır olsunlar. Sürpriz aşklara açık olsunlar.
İkizler ve Yükselen İkizler’in, bilgileri genişlesin. Düşündükleri hayata geçsin. Uzak ülkelere yolları açılsın. Yeni çevreler edinmeye baksınlar. Hayat görüşleri açılsın. Yükselmek için var güçleriyle şanslarını zorlasınlar. Rutinde değişikliğe gitsinler ki güvensizliklerini aşsınlar. Parayla ilgili endişeleri bitsin. Aşkta şansları açılsın.
Yengeçler ve Yükselen Yengeçler, uzak yollara gitsinler ki kabuklarını kırsınlar. Bilgileri genişlesin.  Ufukları açılsın. Mücadeleden kaçmasınlar. Tek başına güçlü olabildiklerini ispatlasınlar. Parayı başkalarıyla paylaşmayı öğrensinler. Çevre değiştirmeye açık olsunlar. Yeni uğraşıları olsun, değişik hobiler edinsinler. Aşkta tutkunun esiri olmasınlar.
Aslanlar ve Yükselen Aslanlar, büyük hedefleri için denenmemişi denesinler. Kökten yenilenmeye açık olsunlar. Yaşadıkları yeri değiştirmeye pozitif baksınlar. Duygularını bastırmaya çalışmasınlar. Geçmişten ders çıkartsınlar. Yeni fikirleri tehdit olarak görmesinler. Aşırı gurur yapmasınlar. Parada şanslarını iyi değerlendirebilsinler.
Başaklar ve Yükselen Başaklar, emeklerinin karşılığını alsınlar. Ama öncelikle hayata farklı bir gözle bakmayı denesinler. Her şeyde mantık aramaktan vazgeçsinler. İç seslerine kulak vermeyi öğrensinler. Duygularını paylaşmaktan çekinmesinler. Cesur olmanın paha biçilmez olduğunu deneyimlesinler. Aşkı yeniden keşfetsinler. Yaratıcı hobiler edinsinler.
Teraziler ve Yükselen Teraziler, aile içi denge yerine gelsin ki huzura kavuşsunlar. Yeni yetenekler kazanmak için bütün fırsatları değerlendirsinler. Ruh-zihin-beden dengesinin ne kadar önemli olduğunu bilsinler. Hobilerine eğilsinler. İlişkide şanslı olabileceklerini fark etsinler. Ruhsal çalışmalarla güçlensinler. Parayı paylaşmanın önemini keşfetsinler.
Akrepler ve Yükselen Akrepler, hayata yepyeni bir başlangıç yapma cesaretini göstersinler. Ezberlerini bozsunlar. Yeniden doğuşu deneyimlesinler. Aşkta şansın yanlarında olduğunu bilsinler. Ama öncelikle ilişki tutumlarında radikal değişimlere gitsinler. Yaratıcı hobiler onlara mutluluk getirsin. Maddi fırsatları iyi değerlendirsinler.
Yaylar ve Yükselen Yaylar, yeteneklerini keşfetsinler. Özgün fikirlerini hayata geçirmenin yolunu bulsunlar. Maddi konularda yaratıcı olsunlar. Ama risk alırken abartıya gitmesinler. Rutin bir düzen aramasınlar. Sağlıklı kalmaya özen göstersinler ki hayatın eğlenceli yönleri kaçmasın. Kabullenici olmanın değerini bilsinler.
Oğlak ve Yükselen Oğlaklar, kendilerine değer vermeyi öğrensinler. Klasiklerin dışına çıkmayı denesinler. Yakın çevreye fedakârlıktan kaçmasınlar. Arkadaş ve kardeşlerin desteğini alabileceklerini unutmasınlar. Çevreyi değiştirmeye açık olsunlar. Aşkta farklı deneyimlere hazır olsunlar. Yenilikçi fikirlere açık olsunlar ki yetenekleri değer görsün.
Kova ve Yükselen Kovalar, özgün taraflarını, yaratıcı fikirlerini değerlendirmeye çalışsınlar. İdeallerine odaklansınlar. Hayal gücünü keşfetsinler. Paradan yana şansın yüksek olduğunu bilsinler. Evde ortamı yenilemekten çekinmesinler. Yeni bilgiler kazansınlar. Dostlarının desteğini alsınlar. Duygularına yabancı kalmasınlar. Aşkı hafife almasınlar.
Balık ve Yükselen Balıklar, iyilikçi yönleriyle etrafa ışık saçtıklarını bilsinler. Kendilerine ve ilişkilerine güvensinler. Bilgiye ve deneyime açık olsunlar. Hayal güçlerini değerlendirsinler. Paradan yana şansları var. Ama cesur ve atak olmanın önemini kavrasınlar. Arkadaşlarından bazılarını elemeye baksınlar. Yeni arkadaşlıklara hazır olsunlar.
 Meral Pala

Dilerseniz bu sayfaya abone olarak gönderileri erken okuyabilirsiniz!