Sayfaya ücretsiz abonelikle yazıları erken okuyabilirsiniz!

Yeni yıla hızla ilerlerken 2020’yi bir Güneş tutulmasıyla kapatıyoruz. Güneş tutulmalarının etkileri 6 ay önceden başlamaktadır. Tutulma geçekleştikten sonraki 6 aylık dönemde etkiler devam eder.

Yay burcunda Güneş tutulması burçlara neler getirebilir kısa kısa bakalım…

Hem özburcunuzu hem de yükselen burcunuzu okursanız daha iyi olur.

Yükselen Koçlar’ın zihni aktif durumda. Yepyeni bir hayat felsefesi kazanıyor. Ana hedeflere ilişkin mecburi dokunuşlar yapılırken uzun vadeli hayat planları oluşum aşamasında.

Yükselen Boğalar’ın değerleri dönüşüyor ve ortak paylaşımlar konusu yeni bir evreye giriyor. Hayat görüşü çok değişmiş olabilir ve artık hayatında yeni hedefler oluşuyor.

Yükselen İkizler için  ilişkiler ve ortaklıklar bir dönemece gelmiştir. Değişiklik kaçınılmaz. Ruhsal seviyede sıkışma sona erecektir. Yeni bir bakış açısı yaratma zamanıdır.

Yükselen Yengeçler yeni bir düzen oluşturma aşamasındalar. İş ve sağlık önemli olmalı. İlişkiler önemli testlerden geçti. Artık sırtındaki kamburları atmaya başlıyorlar.

Yükselen Aslanlar’ın aşk hayatı canlı olabilir. Yaratıcılıklarını göstereceklerdir. Sağlık ve rutin düzendeki aksamalar bitiyor. Artık yeni ilişkilerle yeni farkındalıklar oluşmaya başlıyor.

Yükselen Başaklar’ın ev, yuva, ebeveynler ve yerleşim konuları gündemde. Yoğun disiplin hayattan keyif almakta zorluyordu. Artık yeteneklerini öne çıkartabilecekler.

Yükselen Teraziler için eğitim konuları öne çıkıyor. Yakın çevre ile ilişkiler gündemde. Yuvayla ilgili sıkıntılı süreç bitiyor. Hobiler ve keyif verecek gelişmeler başlıyor.

Yükselen Akrepler’in gelir-gider konuları önem taşıyor. Asıl önemlisi değerler değişiyor. Yakın çevreyle olan gerilim sona bulacaktır. Yuvada yepyeni bir atmosfer gelişiyor.

Yükselen Yaylar yeni bir kimlik ve yepyeni bakış açıları kazanıyor. Yeteneklerini ortaya koymakta engel kalmıyor. Aklındakileri başarıyla ifade edebilecekleri şartlar gelişiyor.

Yükselen Oğlaklar’ın rüyaları, hayal gücü aktifleşiyor. Karamsarlık dönemi bitiyor. Artık yeteneklerini yeni bir şekle sokma ve kazanç yaratma zamanı geliyor.

Yükselen Kovalar’ın sosyal çevrelerinde değişiklik var. Umutları yükselişte. Ruhsal seviyede sıkışıklık bitiyor. Yepyeni bir kimlik kazanacakları dönemler pek yakın.

Yükselen Balıklar’ın ana hedeflerinde değişim-dönüşüm var. Problemli arkadaşlıklar artık tedirgin etmeyecek. Hayallerini gerçekleştirmeye başlıyorlar.

Yay’da Güneş tutulması bütün evren için iyilikler getirsin…

Sağlık ve huzur dileğiyle

Meral PALA