Dikkat!

22 Temmuz-22 Ağustos arasında Güneş Aslan burcunda hareket ediyor. Hayatımıza bütüncül olarak göz atmak için fırsatlarımız var. Hayata bağlılığımız yükseliyor. Yaşam enerjimiz besleniyor. Güneş Aslan’da en parlak dönemini yaşıyor. Yaratım gücümüzü en verimli nasıl kullanacağımızın yollarını tam bu dönemde araştırmak isteyebiliriz. Hayattan keyif alarak  mutlu olmaya çalışacağız.

İşin aslı hayattan haz almak için kendi kapasitemizi en uygun ve kullanılabilir şekle getirmeye çalışıyoruz. Ancak Mars’ın da Koç’ta hareketiyle benlik aşırı vurgulanıyor. Benmerkezcilik gündeme oturuyor. Şimdilerde gözü karartmaya, risk almaya çok açık olabiliriz. İyimserlik yüksek seviyede. 

Bu arada hayata pozitif baktığımız bir dönemdeyiz. İyimserlikle beraber covid risklerini göz ardı etmeye açığız. Bu dönemde sağlığı riske atacak tutumlardan sakınmalıyız. 

Yüksek öz güvenle birlikte Güneş-Uranüs sertliği başkaldırıya yönelik tutumları getirebilir. Bundan zarar görmemek adına 2 Ağustos civarında kontrollü olmak gerekir. Ayrıca 3-24 Ağustos arasında Mars’ın kışkırtıcı yönü fazlaca vurgulanıyor. Öfke kontrolü önemli olacaktır.

Finans piyasaları açısından riskli yatırımlara girme ihtimalimiz yüksek gözüküyor. Hırsa kapılmak zarara zemin hazırlamaktadır. Altın için yükseliş potansiyeli yüksek olabilir. Ancak tedbiri elden bırakmamak akıllıca bir iş olur. Bu Aslan döneminde finans piyasalarında iyimserlikle beraber iniş-çıkışlı bir atmosfer görebiliriz. Temkinli yaklaşmak önemli olacaktır. 

Kova’da Dolunay

4 Ağustos’ta egonun dengelenmesi gerektiğini gösterecektir.

Aslan döneminde kimler ne gibi konuları odağına alıyor?

Kişisel olarak hayatımızda hangi temaların ortaya çıkabileceğini ‘Meral Pala ile Astroloji’ ismiyle YouTube kanalımda etraflıca anlattım. Bu arada kanalıma abone olmayı ihmal etmeyiniz. Zira farklı mecralarda videoyu yayına açmadan çok daha önce gönderimlerime kanalımdan ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve sağlık dileklerimle;

Meral Pala