Sevgili Astroloji Meraklıları,

2023’te gökyüzün burçlara göre neler anlattığını tek tek yükselen burçlara göre bulabilirsiniz. Aşağıda bulabilirsiniz.

Bütün insanlık için değişik bir döneme giriyoruz. Büyük bir hava değişimi var önümüzde. Mart’ta gökyüzünde iki büyük değişim yaşayacağız. Plüton Kova Burcu’na ilerliyor. Satürn Balık Burcu’na geçiş yapıyor. Hayatta emek vereceğimiz temalar çok değişiyor.

Daha sonra Mayıs’ta fırsatlar gezegeni Jüpiter Koç’tan Boğa’ya ilerliyor. Mayıs’ın 20’leri civarı gökyüzü biraz sertleşiyor. İnatçı güçler çatışıyor. Gerginliklere girebiliriz.

Venüs Aslan’da gerileme hareketini 24 Temmuz – 5 Eylül arasında gerçekleştirecek. Bu dönemde güveni sorgulayacağız muhtemelen. Egomuzun üstüne basılmış gibi gelebilir. Evlilik, ortaklık, yatırım faaliyetleri ve estetik çalışmalar açısından şartlar çok uygun değil.

Temmuz ortasında Ay’ın düğümleri bir buçuk yıllık Koç-Terazi ekseninde yolculuğuna başlıyor. BEN-BİZ dengesini çok iyi kurmak zorundayız. Kuzey Düğüm Koç’ta benliğimiz, bireyselliğimiz öne çıkmak isteyecektir. Oysaki hayatta başkaları da var. Birlikte eşitlik içinde yaşamak durumundayız. Adil ve dengeli olmayı öğreneceğiz.  Elbette kendimizi de hesaba katarak bunu başarmak gerek.

2023’te dört kez tutulma yaşayacağız.

Merkür geri hareketi toprak grubundan burçlarda olacak. Genel olarak maddi dünyada yavaşlayan bir tempo beklemeliyiz. Toprakla ilgili konular ve para-finans piyasaları açısından zorlu süreçler olabilir. Merkür gerilemeleri kalıcı imzalar atmak, yatırım yapmak, iş kurmak, teknolojik cihazlar satın almak için çok uygun dönemler değidir.

Daha pek çok detay var…

Hepsini bütün burçlar için hangi konularda etkili olacağını dikkate alarak aktarmaya çalıştım.

2023 yılını sağlık ve huzurla geçirmenizi diliyorum.

İyi okumalar…

Hem yükseleni hem de öz burcunuzu okuyabilirsiniz.

Dilerseniz bu linki paylaşabilirsiniz….

Sevgiler,

Meral Pala 

 

2023’te KOÇ

2023’te BOĞA

2023’te İKİZLER

2023’te YENGEÇ

2023’te ASLAN

2023’te BAŞAK

2023’te TERAZİ

2023’te AKREP

2023’te YAY

2023’te OĞLAK

2023’te KOVA

2023’te BALIK