ASTROLOJİ EĞİTİMİ
KENDİNİ BİL
Pusulamız, doğum haritası
Güçlü ve zayıf yönlerimizle bir kendini tanıma yolculuğu
5 Ekim 2022 Çarşamba akşamı başlıyor
Eğitimde 14. yıl
Dersler ZOOM üzerinden yapılmaktadır
Türkiye saati ile 20.00-22:30 arasıdır
Aylık 10 saat ders bedeli 900.-TL’dir (Kdv dahil)
32 haftalık ders 
80 Saatlik bir programdır.

Sınırlı sayıda kişiyle interaktif eğitimdir. Ders esnasında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ders notları her hafta e-posta ile öğrencilere gönderilmektedir. Derse katılamayan öğrenci ders kaydını izleyerek telafi edebilir. Dönem içerisinde verilen ödevlerle öğrencilerin gelişimi takip edilmektedir. Butik bir eğitimdir.
Dönem sonunda öğrenciler bir natal harita yorumlama çalışmasıyla ileri -ikinci- seviye eğitime geçebilirler.
 “Astrolojide Temel Bilgiler” programını tamamlayan bir kişi, doğum haritasını sistemli olarak yorumlayabilir. Astroloji bilgisini kavramak bitmeyen bir yolculuktur. Evrenin ritmine uyum sağlamak ise bir kişisel gelişim yolculuğudur.
Temel Bilgiler Eğitim İçeriği
Bu eğitim programında  Batı astrolojisi üzerinde modern ve klasik astroloji teknikleriyle çalışma yapılmaktadır. Astrolojiye giriş ve tarihçe, astrolojik haritada element (ateş, toprak, hava, su) ve nitelik analizi  (öncü, sabit, değişken), burçlar kuşağı (Zodyak), gezegenlerin psikolojik karşılıkları, evler kavramı, gezegen-burç-evlerin kombinasyonu, astrolojide açılar, gece-gündüz haritaları ve sekt kavramı, Ay’ın evreleri, haritaların tipleri, Ay’ın düğümleri ve haritada kadersel temalar üzerinde durulmaktadır. Katılımcıların kendi haritaları ve tanınmış kişilerin haritaları üzerinde örneklerle program desteklenir.
Temel Bilgileri başarıyla tamamlayanlar 32 haftalık ‘Öngörüm Teknikleri Eğitimine devam edebilirler. İkinci seviye eğitimin sonunda öğrenciler kapsamlı bir harita yorumlama projesiyle ”Başarı Belgesi” elde edebilir. Ara ödevlerle bilgiler pekiştirilir. Ayrıca öğrenciler kendilerini geliştirmeye teşvik edilir.
Dileyen öğrenciler sonradan 2 aylık Horary Astroloji (saat astrolojisi) tekniği üzerinde çalışmalara katılabilir.
Dersler haftada 1 gün-2,5 saattir.
Dersler Türkiye saati ile Çarşamba günleri 20.00-22:30arasıdır.
Toplamı 32 haftadır.
Dersler 5 Ekim’de başlamaktadır.
Ufuk açıcı bir eğitim yılı olması dileğiyle,
Eğitmen-1-                                            Eğitmen2-
Meral PALA                                       Ayşe GÜVENÇ
Katılmak isteyenler öncelikle kendilerini anlatan bir mektup gönderebilirler. Sınırlı sayıda öğrenciyle butik tarzda yaptığımız eğitim için yerinizi ayırtabilirsiniz.
Bu sayfayı ilgisini çekeceğini düşündüğünüz kişilerle paylaşmaya çekinmeyiniz.
İletişim:
astrolojikosesi@hotmail.com
Uygun bulursanız sayfayı paylaşınız…