Tutkular, gurur, heyecanlar…

Ses kaydını dinleyebilirsiniz…

Önemli Not: Bu sayfaya ücretsiz abone olarak gönderileri erken alabilirsiniz!

28 Ocak Perşembe günü saat 22:16 sularında gökyüzü ışıkları Güneş ve Ay’ın karşıtlığı netleşiyor. Güneş Kova’da Ay Aslan Burcunda yerleşiyor. Kova burcunda Güneş, Satürn ve Jüpiter ile birlikte büyük bir güç oluşturuyor. Güneş Kova’da ilerlerken bütünün içinde, ait olduğumuz topluluklarda kendi bireysel özelliklerimizi, farkımızı fark ediyoruz. Çok yeni yapılanmalar içindeyiz. Fikirler geliştiriyoruz.

Gökteki Uranüs-Mars birlikteliği Boğa burcunda köklü , sabit, yerleşik olduğunu zannettiğimiz her şeyi yerinden sarsıyor. Hayatımızda devrimler yaratıyor. Uyanışlar getiriyor. Başkaldırıya davet ediyor. Aslan’ı gücünü göstermek için kışkırtıyor. Kükremeye zorluyor.  Motivasyonu yükselten, dediğim dedikçi, inatçı bir atmosfer var..

Dolunayla birlikte egomuz öne çıkmak istiyor. Parlamak, alkışlanmak, özgüven duygusunu beslemek istiyoruz.

Gökte su eksikliği duyguları göstermekten kaçındığımızın işareti. Neptün Balık’ta bilinç dışından gelen sesler zihnimizi bulanıklaştırabilir.

Bu dolunay döneminde ben-biz ikilemlerine düşebiliriz. Yapılacak en iyi şey öz benlik duygusunu dengede tutmaya çalışmak olacaktır. Sürprizler karşısında tutkulara yenik düşmemek, kopartıcı adımlar atmadan önce aklımıza danışmak iyi olur. Mantıkçı yanımızı kullanabiliriz. Yeniliklere hazırlıklı olmalıyız ancak köpüren duyguları soğuk kanlı davranmaya çalışmak akıllıca olur.

Ses kaydıyla bütün burçlara etkileri dinleyebilirsiniz.

Aslan burcundaki dolunay bütün insanlığa mutluluk getirsin.

Meral Pala