2020-2021 Eğitim Yılı

25 Kasım’da başlıyoruz

Zoom üzerinden Çarşamba akşamları

Türkiye saati ile 19:00-22:00 arasında çalışacağız.

28 haftalık bir programdır.

Sınırlı sayıda kişiyle interaktif eğitim yapılmaktadır. Ders notları her hafta e-posta ile öğrencilere gönderilmektedir. Derse katılamamak öğrencinin kendi sorumluluğundadır. Sonradan ders kaydnıı izleyerek telafi edilebilir.

 “AstrolojideTemel Bilgiler” programını tamamlayan bir kişi, Astrolojik Doğum Haritasını sistemli olarak yorumlayabilir. Astroloji bilgisi evrenin ritmini anlamlandırmaya götüren uzun bir yoldur.

Temel Bilgiler Eğitim İçeriği

Bu eğitim programında  Batı astrolojisi üzerinde modern ve klasik astroloji teknikleriyle çalışılma yapılmaktadır. Astrolojiye giriş ve tarihçe, astrolojik haritada element (ateş, toprak, hava, su) ve nitelik analizi  (öncü, sabit, değişken), burçlar kuşağı (Zodyak), gezegenlerin psikolojik karşılıkları, evler kavramı, gezegen-burç-evlerin kombinasyonu, astrolojide açılar, gece-gündüz haritaları ve sekt kavramı, Ay’ın evreleri, haritaların tipleri, Ay’ın düğümleri ve haritada kadersel temalar üzerinde durulmaktadır. Katılımcıların kendi haritaları ve tanınmış kişilerin haritaları üzerinde örneklerle program desteklenir.

Temel Bilgileri başarıyla tamamlayanlar Öngörüm Tekniklerine devam edebilirler.

Dersler haftada 1 gün-3 saattir.

Çalışmalar Türkiye saati ile 19:00-22:00 arasıdır.

Toplam 28 haftadır.

Aylık olarak her 4 dersin bedeli 550.-TL’dir(kdv dahil)

Keyifli ve faydalı bir eğitim dönemi olması dileğiyle,

Eğitmen                                            Yardımcı Eğitmen

Meral PALA                                       Ayşe GÜVENÇ

Katılmak isteyenler öncelikle kendilerini anlatan bir mektup gönderebilirler. Yerinizi ayırmak için mesajınızı göndermeyi ihmal etmeyiniz. 

Bu sayfayı ilgisini çekeceğini düşündüğünüz kişilere gönderebilirsiniz.

İletişim:

astrolojikosesi@hotmail.com

Tel:  0532 604 67 43