Yaz Rehaveti Bitiyor

30 Ağustos Cuma günü Başak burcunda Ay yenileniyor. Gökyüzünde Başak’ta gezegen birikimi var. Başak burcunun yöneticisi Merkür Başak burcunda, yönetici konumunda. Dolayısıyla zihin son derece aktif durumda. Mars yeniay oluşumuyla kavuşum yapmakta. Yenileyen ve şaşırtan Uranüs ise akışkan bir üçgen açı kuruyor. Hayatımızda şartlar değişken ve son derece hızlı ve sürpriz niteliğinde gelişmeler beklemeliyiz. Yazın uyuşuk havasından çıkıp yerimizden fırlatan gelişmelere yakın durmaktayız. Zihinsel hareketlilik yoğun olacaktır. Detaylara odaklandığımız ve kusursuzluğa erişmeye çalıştığımız zamanlardayız. Eleştirel yönümüz ortaya çıkıyor. Hayatımızda ayıklamalar yapabiliriz. İşe yararlılığını yitirmiş olanı elden çıkartabiliriz. Mantık öne çıkıyor. Duygulara pek şans vermiyoruz. 

Değişken burç dönemleri mevsimlerin değiştiğini gösterir. Başak toprak elementinden değişken nitelikli bir burç. Toprak elementinin gökyüzünde ağırlıklı olması ayaklarımızı yere bastırıyor. Gerçekçi davranıyoruz. Somut sonuçlara odaklanıyoruz. Ayrıca Uranüs’le bağlantılı olan bu yeniay hayatımızdaki sabit olan bir çok şeyi kökten dönüştürebilecektir.

Verimlilik ve üretkenlik bu dönemde ana odağımız olacaktır. Sonbahara doğru yol alırken gerçekçi bir çok adım atabiliriz.

Ülkemizin haritasında bu yeniay üçüncü evde doğuyor. Ülkede ticaret hayatı, ülke içi ulaşım, medya, iletişim, propoganda ve eğitim kurumları, medya, internet, telefon, gazete ve her türlü yayın aracı ve yayınlar, komşu ülkeler, ülkenin hareket kabiliyetiyle ilgili konular gündem yaratacaktır.

Yeniay doğarken hayatımızda verimliliği yükseltecek adımlar atabilmek ümidiyle.

Bu dönemin yükselen burçlara göre hayatımıza neler getirebileceğini You Tube, Meral Pala ile Astroloji kanalımda izleyebilirsiniz.

Sevgiler;

Meral Pala

27 Ağustos 2019

Bu sitedeki tüm yazıların bütün hakları saklıdır. İzinsiz yayımlanamaz.