newmoonSeminer

Astrolojide özgürleşme ve bağlardan kurtulmayı sembolize eden Uranüs transitlerinin içsel olarak desteklendiği zamanları anlamaya yönelik bir çalışmadır. İlerletilmiş astrolojik haritamızda Ay’ın natal haritadaki Ay ile kurduğu açılar içsel olarak bulunduğumuz mevsimi anlatır. İlerletimler Uranüs ve Satürn transitleriyle beraber özgürleşmeye hazır olup olmadığımız zamanları işaret etmektedir.

Ay, günlük hayatın içinde yaşadıklarımızı hafızada anı olarak nasıl biriktirdiğimizi anlatır. Hayatla nasıl bağlantı kurduğumuzu ve hayata kalabilmek için gerekli olan temel ihtiyaçlarımızı gösterir. Hayattan nasıl beslendiğimiz ve başkalarıyla duygu alış-verişinde anne figürüyle ilk kurduğumuz bağlar belirleyici olmaktadır. Günlük hayatımızın ritmi ve alışkanlıklarımız doğum haritasında ki Ay tarafından sembolize edilir.  Zaman içinde nasıl bir seyir izlediğimizi ise ilerletilmiş Ay gösterir. Progressed (ilerletilmiş) Ay bir navigasyon cihazına benzetilebilir.

Duygu olarak hazır olduğumuz konuyu ilerletilmiş Ay anlatırken Satürn ve Uranüs döngüleri de hayatımızda yapısal dönüşümü getirecek somut adımlar atacağımız dönemleri göstermektedir. Farklı döngülerin kesişim zamanları hayatımızın dönüm noktalarıdır.

Bu seminerde, 28 yıllık Ay döngüleri ile Uranüs, Satürn transitlerinin hep beraber hayatımıza getirdiği  temalar hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Katılımcıların haritaları üzerinden örnekleme yapılacaktır.
Astroloji bilgisine vakıf olanlar için oldukça ufuk açıcı olacak bir çalışmadır.

Sunan Meral PALA

Tarih: 13 Kasım Pazar

Saat: 13:00-17:00

Katılım için astrolojikosesi@hotmail.com adresine mesaj gönderiniz.

Tel: 0532 604 67 43

Doğum bilginizi gün/ay/yıl/yer ve doğum saatiyle yazınız.

Yer sayısı sınırlıdır.

Adres: İnönü Caddesi. Emektar Sokak No:2 Gümüşsuyu-Taksim

Seminer Bedeli: 100.-TL (KDV dahil)