ancient

Uzun Bir Yolculuğa Hazır mısınız?

2014-2015 Eğitim Sezonumuz 6 Eylül 2014 Cumartesi günü açılıyor!

Akşam sınıfı 27 Kasım Perşembe saat 19:00’da başlıyor.

Online derslerin (Temel Seviye) başlangıç tarihi 1 Aralık Pazartesi Türkiye saatiyle 20:00.

Astroloji öğrenmek ciddiyet, sıkı bir çalışma ve kendini adama gerektirmektedir. Bu bilinçle astroloji öğrenmek hayatınıza neler getirir? 

Astroloji bilgisi, öncelikle kişinin kendini tanımasına imkân vermektedir. Astroloji eğitimi sırasında kişi geniş bir bilgi birikimine sahip olur. Hayata çok daha geniş açıdan bakmayı ve anlayış geliştirmeyi öğrenmektedir. Hayata farklı bir pencereden bakabilmek kişisel açıdan gelişim demektir. Etrafınızdaki kişileri ve olayları farklı açıdan değerlendirmeyi keşfedebilirsiniz.Astroloji haritası okumak, bir yol haritası çıkartmak gibidir.

Eğer bu yolculuğa hazırsanız, uzun, sıkı ve disiplinli bir çalışmayı göze alabiliyorsanız kendinizi ve etrafınızdakileri daha iyi tanımak için astroloji dersleri almayı düşünebilirsiniz…

İngilizce bilmek, yabancı kaynakları takip edebilmek açısından astroloji öğrenirken büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Hafta sonu programı 6 Eylül 2014 Cumartesi günü, hafta içi programı 9 Eylül 2014 Salı günü başlıyor.

Eğitimlerimiz, “Temel Bilgiler” ve “Öngörüm Teknikleri” olmak üzere iki aşamalıdır.

Derslerin tamamı tarafımdan verilmektedir.

Derslerimizin 5 kişilik küçük gruplar halinde yapılmaktadır. Bu yaklaşım verimi ve eğitimin kalitesini yükseltmektedir. Her dersin notları e-posta ile öğrencilere gönderilir. 

Eğitime katılan öğrencilerin bir astroloji programı satın almaları şiddetle tavsiye edilir. 

Astroloji Haritası doğum anına göre gezegenlerin Burçlar Kuşağı’nda dağılımını gösteren haritadır.   Harita okuyarak kişinin hayattaki potansiyellerinin farkında olması örneğin, kariyer, iş ve para konularında ya da ilişkiler, evlilik ve aşka dair neden sürekli aynı hataları yaptığını görebilmesi bu konularda kendini eğitmesine imkân verebilir.

“AstrolojideTemel Bilgiler” programını tamamlayan bir kişi, Astrolojik Doğum Haritasını sistemli bir şekilde yorumlayabilecek bilgi ve beceriyi kazanır.

Temel Bilgiler Eğitiminin sonunda yeterlik sınavını aşarak “Öngörüm Teknikleri Eğitimi”ne katılabilirsiniz. Bu seviyede ileriye yönelik tahminde bulunmak üzerine astroloji teknikleri anlatılmaktadır. Astrolojide öngörüm, doğum haritasıyla bize vaat edilenleri çözümledikten sonra içinde bulunduğumuz zamanın bize sunduklarını  değerlendirmek üzerine yapılan çalışmalardır. Örneğin yaklaşan zorluklara karşı hazırlıklı olmak ya da pozitif gelişmeler için şanslı olacağımız zamanları iyi değerlendirebilmek çok önemlidir. Astrolojide öngörümden yararlanmak kişinin yaşamında kullanacağı bir yol haritası kullanmaya benzemektedir.

Eğitimimiz küçük gruplar halinde yapıldığından katılımcıların haritaları üzerine eğilmek mümkün olmaktadır.

32 haftalık Temel Bilgiler Eğitimi, astrolojiyle ilgili temel bilgiler, tarihçe, elementler, nitelikler, Zodyak kuşağında burçlar, gezegenler, evler, gezegenlerin birbiriyle kurdukları açılar, gezegen-burç-ev birleşimleri,  gece-gündüz haritaları, sekt kavramı, gezegenlerin asaletleri, Ay’ın evreleri, astrolojik harita tipleri, Ay düğümleri, doğum öncesi haritaları, gök haritası hesaplama yöntemi gibi konuları içermektedir. Teorik bilgiler örneklerle pekiştirilmektedir. Eğitim boyunca astroloji haritalarına etik yaklaşıma dair bilgilendirmeye özel bir önem vermekteyiz.

Temel Bilgiler eğitimini başarıyla tamamlayanlar Öngörüm Teknikleri eğitimine katılabilirler.

32 haftalık “Öngörüm Teknikleri Eğitimi” modern ve klasik astrolojide kullanılan teknikleri içermektedir. Transitler, ilerletimler, dönüş haritaları, Güneş yayı ilerletimi, harmonikler, orta noktalar, ilişki haritaları (composite ve synastry), giriş (ingress) haritaları, firdaria, profection, Arap Noktaları, Athla Çemberi, astrokartografi, seçim astrolojisi, Dünya astrolojisi, horary astroloji (saat astrolojisi), doğum saatinin tespiti-rektifikasyon, danışmanlık önerileri gibi konular üzerinde durulmaktadır.

Konular bol örnekle pekiştirilir. Eğitimde etik yaklaşıma önemle vurgu yapılmaktadır. 

Eğitim süresi

Temel Eğitim: Haftada 1 gün / 3 saat,  toplam 32 hafta-96 saattir.
Öngörüm Teknikleri: Haftada 1 gün / 3 saat,  toplam 32 hafta-96 saattir.

Eğitmen: Astrolog Meral PALA

İletişim
Detaylı bilgi almak için, lütfen telefon veya e-mail yoluyla ulaşın.

Tel: 0212 245 43 33
GSM: 0532 604 67 43

astrolojikosesi@hotmail.com

Katılım bilgileri

Sınıflar 5 kişiliktir. 

Hafta içi gündüz ve akşam; hafta sonu ise gündüz sınıfları açılır.
Eğitimlerin sonunda sınavlar uygulanır. Temel eğitimin sonunda yapılacak sınavda %50 başarı gösterenler ikinci seviye “öngörüm teknikleri”eğitimine devam edebilirler.

Tüm sınavlarda yeterlilik gösterenler “Başarı Sertifikası” alır.
Kurs bedeli: (aylık; her 4 ders için) 300.-TL+KDV

Dersler birbirini takip eden özellikte olduğu için derse devamlılık önemlidir.

Derse katılamama halinde sorumluluk öğrencilerin kendilerine aittir.

Ders gün ve saatleri:

Pazartesi (online): 20:00-22:00

Perşembe:19:00-22:00

Cumartesi: 14:00-17:00

Eğitime katılacaklarla tanışma toplantısı  30 Ağustos Cumartesi, saat 14:00′te, Gümüşsuyu adresimizde yapılacaktır; toplantı öncesi katılacağınızı ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.

Eğitim yeri
İnönü Caddesi, Çifte Vav Sokak
(Alman Konsolosluğu yan sokağı)
No: 2
Gümüşsuyu-TAKSİM

Kısa öz geçmişinizi ve astrolojiye ilginizin kaynağını anlatan bir mektupla kendiniz hakkında bilgi veriniz.

Yeni eğitim sezonunda görüşmek dileğiyle…

Bu sayfayı ilgisini çekeceğini düşündüğünüz kişilere göndermeye çekinmeyiniz!

Meral PALA

astrolojikosesi@hotmail.com