crossroads 1

WORKSHOP

14 Nisan 2013-Pazar günü

Saat: 13:00-17:00

Sunum: Meral PALA

Astrolojide Kariyer-İş-Kazanç Potansiyelleri: Bu çalışmada bir astroloji haritasında iş-para-meslek ile göstergelerinin neler olduğunu inceleyeceğiz. Katılımcıların kendisi veya çocuğunun haritasındaki meslek, iş ve kazanç potansiyelleri değerlendirilecektir. Bir kişinin doğum haritasında ne gibi yeteneklere

sahip olarak dünyaya geldiği veya ne gibi konulara ilgi duyduğu, hangi alanda gelişme potansiyeli taşıdığını görerek buna göre hareket etmek önemlidir. Potansiyelin erken yaşlarda tespit edilmesi  kişiye ileri ki yaşamında büyük avantaj sağlayacaktır.

Hayattaki en önemli kararlarından birisi  meslek seçimidir.  Astrolojik doğum haritasındaki anlamları çözmek  zaman ve emekten çok önemli tasarruf sağlamaktadır. Örneğinüniversite sınavlarına hazırlanan bir öğrencinin potansiyeline göre hareket etmek ona yolunda bilinçli ilerleme şansı verecektir.

Yetişkin yaştaki  kişilerin hayatın belirli dönemlerinde kariyer konusunda kararsız kaldıkları görülebilmektedir. Kariyerle ilgili önemli kavşaklarda bulundukları zamanlarda, hayati kararlar alırken astrolojik haritası kişiye yol  gösteren bir pusula işlevi görebilir.

Bu workshop’ta kariyer ve mesleğe yönelik konularda, katılımcıların haritalarında iş-meslek ve kazanç potansiyelleri hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Haritada element ve nitelik dağılımları, kişisel gezegenlerin taşıdığı potansiyeller, örneğin Merkür kişinin iletişim becerilerini, zihinsel yapısını, Venüs maddi kazancın nereden gelebileceğini, Mars hayatta mücadele alanını, Jüpiter hangi yönlerde kişiye şansın açık olduğunu veya Satürn otorite olma kapasitesini anlatmaktadır.  Yükselen burç  (hayata yaklaşım tarzımız) ve yöneticisinin kişiye neler vaat ettiği, haritadaki kariyer evi ile onun yöneticisinin durumu, ayrıca kazanç kaynaklarını anlatan 2. ev  ile iş ve çalışma koşullarını anlatan 6. evin durumu ne ifade etmektedir gibi konular üzerinde durulacaktır. Şans noktası, ruh noktası ve karmik (kadersel) ay düğümlerinin kişiye verebilecekleri tartışılacaktır.

Kimi Batı ülkelerinde, insan kaynakları uzmanlarınca, kurumların eleman seçimlerinde adayların astrolojik verilerinden yararlanarak belirli bir pozisyona uygun olup olmadıklarının tespit edildiğini ekleyelim. Pozisyona uygun eleman yerleşimi çok hassas ve önemli bir konudur. Bu bakımdan astroloji desteği alınabilmektedir.

Sahip olduğumuz yetenekleri ve bizi mutlu eden konuları keşfetmek çok değerli zamanı ve emekleri en iyi şekilde değerlendirme imkanı vermektedir.

Workshop’ a katılmak isterseniz tam doğum tarihinizi gün / ay / yıl olarak doğum saatiniz ve doğum yerinizle birlikte, astrolojikosesi@hotmail.com adresine yazabilirsiniz.

Katılımcı sayısı 6 kişi ile sınırlıdır.

Doğum bilgileriniz ve rezervasyon için astrolojikosesi@hotmail.com adresine mesaj gönderiniz.

Katılım bedeli: 80.-TL (KDV dahil)

ADRES:
İnönü Caddesi. Çifte Vav Sokak üzerinde Emektar Sokak No:2

Gümüşsuyu-Taksim

(Alman Konsolosluğu yanından Çifte Vav Sokağa giriş bulunmaktadır)

Meral Pala

C.M.A

crossroad