anatomicalman

Hafta sonu programı 1 Ekim (temel seviye) Cumartesi ve 2 Ekim 2016 Pazar günü (ileri seviye) başlıyor. Ders saatleri 14:00-17:00 arasıdır.

Hafta içi temel seviye eğitim 24 Ekim 2016 Pazartesi akşamı başlıyor. Ders saatleri 19:00-22:00 arasıdır.

Eğitimlerimiz, “Temel Bilgiler” ve “Öngörüm Teknikleri” olmak üzere iki aşamalıdır.

Az sayıda kişiyle yaptığımız eğitimlerimizde Modern ve Orta çağ teknikleri işlenmektedir. Derslerin tamamı tarafımdan verilmektedir. Eğitimde pratiğe yönelik bir anlatım esas alınmaktadır. 

Derslerimizin 5 kişilik küçük gruplar halinde yapılması verimi ve eğitimin kalitesini yükseltmektedir. Ders notları her hafta, e-posta ile öğrencilere gönderilir. 

Eğitime katılan kişilerin bir astroloji programı edinmeleri şiddetle önerilir. Ayrıca İngilizce bilmek ve üniversite eğitimli olmak astroloji öğrencileri için bir avantaj sağlamaktadır. 

Astroloji Eğitiminden Neler Kazanabilirsiniz?

Astroloji bilgisiyle, öncelikle kişinin kendisi ve etrafındakilerle ilgili algısı gelişmektedir. Astroloji eğitimiyle kişinin hayata bakış açısı genişlerken  bir tür kişisel gelişim elde etmektedir.

Astroloji Haritası doğum anına göre gezegenlerin Burçlar Kuşağı’nda yerleşimini gösteren haritadır.  İnsanın dünyaya gelirken edindiği potansiyeli gösterir. Bu eğitim, kişinin kendine ve etrafındakilere bakış açısına yeni bir boyut katmaktadır. Örneğin, kariyer, iş ve para konularında kişinin potansiyellerinin farkında olması yada ilişkiler, evlilik ve aşka dair neden sürekli aynı noktalara takıldığını görebilmesi, bu konularda kendini düzeltme ve üzerinde çalışma şansı vermektedir.

“AstrolojideTemel Bilgiler” programını tamamlayan bir kişi, Astrolojik Doğum Haritasını sistemli bir şekilde yorumlayabilecek bilgi-beceriyi kazanır.

İnsanın Evrenle etkileşimini, gökyüzünün dilini anlamaya çalışmak dünyaya farklı bir pencereden bakmak demektir. Evrenin ritmini anlamak ve buna göre kendi  yaşamına yön vermek önemli bir kazanımdır.

Temel Bilgiler Eğitiminden sonraki aşamada “Öngörüm Teknikleri Eğitimi”nde ise ileriye yönelik tahminde bulunmak üzere teknik bilginin yanı sıra, gerçek hayattan örneklerle konular  pekiştirilir. Öngörüm çalışması, zamanın bize sunduklarını değerlendirme üzerine çalışmaktır. Astrolojide öngörüm yapmak, kişinin yaşamında bir yol haritası kullanmaya benzer.

Eğitimimiz küçük gruplar halinde,  yoğun bir programla, çoklukla katılımcıların haritaları üzerinde çalışarak gerçekleşmektedir. Bu nedenle derslerde sorularınıza cevap almanız bir avantaj olmaktadır…

Temel Bilgiler Eğitimi içeriği:

Bu seviyede, astrolojiye giriş ve tarihçe, astrolojik haritada element (ateş, toprak, hava, su) ve nitelik analizi  (öncü, sabit, değişken), burçlar kuşağı (Zodyak), gezegenlerin anlattıkları, ev kavramı, gezegen-burç ve evlerim kombinsyonu, astrolojide açılar ve  kalıplar, gece-gündüz haritasıyla sekt kavramı, gezegen asaletleri, Ay’ın evreleri, haritaların tipleri, Ay düğümleri ve haritada kadersel temalar, doğum öncesi tutulmaları, gök haritası hesabı, harita yorumuna yönelik atölye çalışmaları ile  astrolojide etik yaklaşım üzerinde durulmaktadır.

Temel Bilgiler eğitimini başarıyla tamamlayanlar Öngörüm Teknikleri eğitimine katılabilirler.

Öngörüm Teknikleri Eğitimi içeriği:

Bu eğitimde, transit haldeki gezegenlerin etkileri, dönüş haritaları & Güneş dönüşü (solar return) haritasının analizi, ikincil ilerletimler (progressions), yönelimler (solar arc directions), harmonik haritalar, orta noktalar, firdaria tekniği, profection (kaydırma) tekniği,  arap noktaları nasıl kullanılır ve athla çemberi   rektifikasyon (teknik bilgilerle doğum saatinin tespiti),  ilişki analizi- kompozit ve sinastri (composite & synastry) haritaları, ingress (giriş) haritaları,. A*C*G (Astrocartography)-astroloji haritasının dünya haritası üzerindeki yansımaları- seçim (electional) astrolojisi, dünya astrolojisi(Mundane), astrolojik danışmanlık becerileri, astrolojide etik kurallar ve gerçek hayattan örnek haritalar vasıtasıyla harita yorumlama atölye çalışmaları yapılmaktadır.

Eğitim süresi

Temel Eğitim: Haftada 1 gün / 3 saat,  toplam 28 hafta
Öngörüm Teknikleri: Haftada 1 gün / 3 saat,  toplam 28 hafta
Eğitim boyunca örnekler ağırlıklı olarak katılımcıların kendi haritaları ve tanınmış kişilerin haritaları üzerinden verilecektir.

28 haftalık öngörüm teknikleri eğitimini tamamlayan öğrenciler, daha sonra talebe göre açılabilecek horary astroloji(saat astrolojisi) derslerine katılabilirler. 

Eğitmen: Astrolog Meral PALA

İletişim
Detaylı bilgi almak için, lütfen telefon veya e-mail yoluyla ulaşın.

Tel: 0212 245 43 33
GSM: 0532 604 67 43

astrolojikosesi@hotmail.com

Katılım bilgileri

Sınıflar 5 kişiliktir. 

Hafta içi gündüz ve akşam; hafta sonu ise gündüz sınıfları açılır.
Eğitimlerin sonunda sınavlar uygulanır. Temel eğitimin sonunda yapılacak sınavda %60 başarı gösterenler ikinci seviye “öngörüm teknikleri”eğitimine devam edebilirler. Tüm sınavlarda yeterlilik gösterenler “Başarı Sertifikası” alır.
Kurs bedeli: (aylık; her 4 ders için) 350.-TL(kdv  dahil)

Dersler birbirini takip eden özellikte olduğu için devamlı katılım önem teşkil etmektedir.

Derse katılamama halinde sorumluluk öğrencirin kendisine aittir.

Eğitime katılacaklarla tanışma toplantısı  Ağustos’ta, Gümüşsuyu adresimizde yapılacaktır; toplantı detayları katılımcılara bildirilecektir

Eğitim yeri:
İnönü Caddesi,Çifte Vav Sokak üzerinde Emektar Sokak No: 2 (Alman Konsolosluğu yanı)
Gümüşsuyu-TAKSİM (Beyoğlu İlçesi)

Kısa öz geçmişinizi ve astrolojiye ilginizin kaynağını anlatan bir mektup gönderiniz.

Yeni eğitim sezonunda görüşmek dileğiyle…

Bu sayfayı ilgisini çekeceğini düşündüğünüz kişilere göndermeye çekinmeyiniz!

Meral PALA
astrolojikosesi@hotmail.com

Tel: 0212 245 43 33 veya 0532 604 67 43