BALIK’ta dolunay…

Güz mevsimine geçerken hayatımızda birşeylerin değişmekte olduğunu kolayca fark edebiliriz. Bu kez dolunay zamanı saflaşmak ve arınmak için çalışacağız. Kendimizi amaçsızca akıntıyla sürükleniyor gibi hissedebiliriz. Elimizden kayıp giden bir şeyler olduğunu düşünebiliriz. En acayip olan da bütün bunlar hayal mi gerçek mi ayırt etmekte zorlanabiliriz. Dolunayla birlikte endişeye kapılmak yerine hayallerimize daha çok prim vermeyi, miyadı dolmuş olanı bırakmayı ve kabullenici olmayı deneyebiliriz. Bu dönemde değişime direnmeyip hayatın bize sunduklarını kabullenmek önemli gözüküyor. Manevi yönümüzü kullanabildiğimiz ölçüde sınırlarımızı aşabiliriz. Evren bize mutlu olmak için sonsuz sayıda alternatif sunuyor. Yeter ki güvenli limandan ayrılıp engin denizlere açılmayı göze alabilelim. İşin sırrı belkide kaybolmaktan, kaybetmekten, kontrol edememekten korkmadan dalgalara uyum sağlamakta olabilir😉.

Yükselen burçlara göre KOÇ ruhsal dünyanın sırlarını keşfedebilir, BOĞA umutlarını hayalleriyle şekillendirebilir, İKİZLER hayattaki hedefleri konusunda alternatif yolları keşfedebilir, YENGEÇ hayat felsefesinde maneviyata ağırlık verebilir, ASLAN bilinçaltını temizleyip saflaştırabilir, BAŞAK evlilik ve ilişkileri konusunda dağılma ve çözülmeler yaşayabilir, TERAZİ gündelik yaşam koşullarında değişikliklere ayak uydurabilir, AKREP egodan vazgeçme deneyimi yaşayabilir, YAY aileye-ebeveynlere özveride bulunabilir, OĞLAK hayallerine yer açarken ayaklarını yerden kesmenin huzursuzluğu olabilir, KOVA yaratıcıyönünü ve yeteneklerini açığa çıkaratırken değer yargıları farklılaşabilir, BALIK’ın akışkanlığı, ruhaniyeti ve hayal gücü en yükseklerde seyredebilir.

Bundan sonraki yeniay 13 Eylül’de BAŞAK’ta bir Güneş Tutulmasıyla beraber olacak. Güçlü değişimlerin eşiğindeyiz. Hayatımızda kaçınılmaz biçimde gelişen olaylara hazır olmakta fayda var.

Yazının bütün hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden yayımlanamaz.

Sevgilerle,

Meral PALA