Günümüzde astroloji, gazetelerde yayınlanan 12 burcun, birkaç satırlık yorumlarıyla sınırlı bir konu sanılmaktadır. Oysaki astroloji, insanlık tarihi kadar eskidir. Bütün antik kültürlerde insanoğlu “yukarıda ne varsa, aşağıda da aynısı vardır” düşüncesiyle, gökyüzüne bakarak, yeryüzündeki karşılığı hakkında fikirler üretmeye çalışmıştır.

Bir kişinin doğum anına ve coğrafi yerine göre çıkartılan astrolojik gök haritası, kişinin hayatı boyunca taşıyacağı potansiyelleri anlatmaktadır. Kişinin hayattaki amacı, buraya nasıl ulaşacağı, güdüsel davranış ve duyguları, fikirleri, hayat görüşü, kariyeri, ailesi, ilişkileri, sosyal yaşamı, maddi konular, yetenekleri vs kişisel astroloji haritasında sembollerle anlatılmaktadır.

Astrolojide temel olarak Güneş ve Ay’ın konumlarıyla, doğum anında ufukta yükselmekte olan burç geniş anlamda bir kişi hakkında çok önemli bilgiler vermektedir. Bu derste GÜNEŞ-AY-YÜKSELEN üçlüsünü irdeleyeceğiz.

Bu eğitimin sonunda kendinizi ve etrafınızdakileri anlamak adına önemli bir adım atmış olacaksınız. Yepyeni bir bakış açısı size hayatta farklı bir pencere açacaktır.

18 Ekim Perşembe Akşamı, Cihangir-Dada Cafe’de saat 19:00-22:00 arasında bu konuları irdeleyeceğimiz ve astrolojik haritanızda öz burç, ay burcu ve yükselen burcunuz hakkında bilgi edineceğiniz derse katılmak isterseniz, https://www.yeniyeti.com/ders/10042 adresinden başvurabilirsiniz.

ÖNEMLİ Not: Eğitim gününden önce doğum tarihinizi, saati ve yerini yazdığınız bir mesaj hazırlayıp astrolojikosesi@hotmail.com adresine gönderirseniz doğum haritanız hazırlanacaktır. Eğitimde elinizdeki haritayla birlikte; Güneş , Ay ve Yükselenin ne anlama geldiğini öğrenmiş olacaksınız.