Astroloji Köşesi

Meral Pala ile Astroloji

Bireysel

Bireysel ve Kurumsal Danışmanlıklar

İnternet Üzerinden Görüşme

Zoom Kullanılmaktadır

Ortalama 2 saatlik online/internet görüşmesidir.

Natal harita ile kişiliğinizin yorumu  üzerinden hayatınızdaki ana temalar sizi nereye götürüyor ve yıllık şartlarınız nelerdir? Hayatınızdaki büyük resim ne anlatıyor? Bu yılın konuları nelerdir?

Çalışmalarda klasik ve modern astroloji tekniklerinden yararlanılır. Daha önce danışmanlık almış olanlar indirimden faydalanır.

– Yıllık Danışmanlık bedeli doğum haritası yorumuyla beraber; 2200.-TL
– Daha önce danışmanlık aldıysanız, 1850.-TL
– 23 yaş altı öğrenci iseniz danışmanlık bedeli 1400.-TL

Doğum Günü Özel

Ortalama 1,5-2 Saat Online görüşme

Doğum gününüzün 3 ay öncesi veya sonrasında  doğum haritanızın yorumu ile yıllık beklentileri indirimli alabilirsiniz.

Natal harita ile kişiliğinizin yorumu  üzerinden yıllık şartlarınız nelerdir? Bu çalışma için klasik ve modern tekniklerden yararlanılır.

– Doğum gününüzün  3 ay öncesi veya 3 ay sonrasında iseniz, 1900.-TL (daha önce danışmanlık alanlar için 1750.-TL)
– 23 yaş altı öğrenci iseniz danışmanlık bedeli 1300.-TL

İlişki Analizi (Kompozit + Sinastri Haritaları)

Online 75 Dakika

Duygusal beraberliklerin, evliliklerin, ortaklıkların, aile içi ilişkilerin-örneğin baba-çocuk veya anne-çocuk arasındaki ilişkisi- potansiyeli nedir?

– İlişki Analizi(duygusal, iş ve/veya aile ilişkileri incelemesi); 2200.-TL

Seçim Astrolojisi veya Saat Astrolojisi

Seçim astrolojisi; iş kurmak, evliliğe adım atmak, uzun bir yolculuğa çıkmak gibi konuların uygun başlangıç tarihlerini seçmek amacıyla yapılan bir çalışmadır.

Saat astrolojisi (horary) danışmanlığı herhangi bir konuda aklınıza gelen soruyu hemen mail veya telefon yoluyla iletebilirsiniz. Sorunuzu sorduğunuz anda gökyüzünün  durumu sizin sorunuza cevap verecektir. An’ın haritasına göre yorum yapılması eski bir astroloji tekniğidir. Günümüzde de oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır. Belirli kuralları vardır.

– Herhangi bir konuda adım atarken uygun zamanı belirleme çalışması 900.-TL.
– Bir konuda aklınıza takılan bir sorunuz varsa bunu danışmak için saat astrolojisi (horary) çalışması yapılabilir. Bu çalışmanın bedeli 400.-TL’dir

Doğum Saati Tespiti

Doğum saatiniz bilinmiyorsa, yaklaşık olarak bilinen saatin yanı sıra, hayatınızdaki dönüm noktası niteliğindeki olayları döküm halinde, tam tarihleriyle beraber yazmanız gerekir. Örneğin, önemli yer değiştirmeler, taşınmalar, evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, ciddi ameliyat ve kazalar varsa tarihlerini yazabilirsiniz. Ayrıca çok yakınların vefatı, ilk yurt dışı seyahati veya sizin hayat görüşünüzü değiştiren başka önemli olaylar varsa belirtebilirsiniz. Bunların dışında, sizin için gerçekten önemli olduğunu düşündüğünüz, farklı türden olaylar varsa, onları da tarihleriyle beraber mektubunuza ekleyebilirsiniz. Ek olarak eğitim hayatı, mesleki konular, terfiler, işten ayrılmalar, değişiklikler varsa yazınız. Hayatta uğraştığınız konular neler? Hobileriniz var mıdır?
Fiziksel olarak kendinizi tarif ediniz. Doğal saç/göz rengi. Kilo almaya meyilli misiniz, ince bir tip misiniz gibi bilgileri de ekleyebilirsiniz.

– Doğum saatinizin tespit edilmesi için yapılan çalışmanın bedeli 1700.-TL

Aylık Danışmanlık

30 Dakika – Telefon / Skype
Kısa dönemde şartlarınızı tespit etmek için yapılan bir çalışmadır.

– Aylık olarak(kısa vadeli dönem için) kendi haritanız üzerinden yorum almak isterseniz; 900.-TL

%d blogcu bunu beğendi: