Yükselen Burcunuz

Maskemiz…

Yükselen Burcunuza Göre İmajımız…

KOÇ: Düşünmeden eyleme geçer, direkt ve hızlıdır. Aksiyona geçme kabiliyeti yüksektir, girişimcidir. Bağımsız ruhludur. Tepkilerini çok açık ve süzgeçten geçirmeden ortaya koyar. Sabırsızdır ve konuşması, yürümesi, bütün hareketleri hızlıdır. Baş ağrısı, sinüs ve göz problemleri olabilir.

BOGA: Ağır ve sabit davranır. İnatçılığı ile tanınır, esneklik kabiliyeti yoktur. Kendini maddi anlamda güvende hissetmek ister, tedbirli ve kararlıdır. İlişkilerde, partnerine kendi mülkiyetiymiş gibi davranır. Son derece sadıktır. Rahatlık ve konfor arar. Fiziksel olarak güçlü ve dayanıklıdır.

İKİZLER: Meraklıdır, öğrenmeye, araştırmaya, analiz etmeye çalışır. Entelektüel kapasitesi yüksektir. Her konuda bilgi sahibi olmak ister. Hızlı hareket eder. Konuşkan ve nüktedandır. Değişen şartlara rahatlıkla uyum sağlar. Özgürlüğüne düşkündür.

YENGEÇ: Kibar, nazik, duyarlı ve son derece müşfiktirler. Kendilerini güvenlikte hissetmedikleri anda korunma güdüleri harekete geçer. Utangaçtırlar, topluluk önünde rahat hareket edemezler. Duygusal, fiziksel ve finansal güvenliği sağlayan bir partner edinirlerse kişisel özgürlüklerini feda edebilirler.

ASLAN: Dikkat çekmekten, ilgi odağı olmaktan büyük haz alırlar. Tiyatral bir tarzları ve karşı konulmaz bir sıcaklıkları vardır. Etraflarına hareket, canlılık getirirler. Hayata karşı iyimser bir bakış açıları vardır. Dış görünüşlerine, özellikle saçlarına önem vererek muhakkak dikkat çekmeyi başarırlar.

BAŞAK: Zeki, tedbirli ve çekingen bir imaj çizerler. Analitik ve detaycıdırlar. Eleştiri yapmayı çok severler. Beden ve ruh farkındalığına sahiptirler. Yoga, derin düşünme gibi çalışmalara yönelebilirler. Genellikle endişeli bir yapıları vardır.

TERAZİ: Doğal diplomasi yetenekleriyle tam bir arabulucudurlar. Eşitlik ve adaletten yanadırlar. Her zaman uyum sağlamaya çalışırlar Herkesçe sevilen, kibar, hoş ve nazik kişilerdir. Estetik duyguları gelişmiştir. Giyimlerinden davranış tarzlarına kadar her zaman uyum yaratırlar.

AKREP: Güçlü ve kararlı bir imaj çizerler. Amaçları uğruna ellerinden gelen her şeyi yapabilirler. Kendi özel yaşantılarında mahremiyet ve gizeme son derece önem verirler, bu konuda paranoyaya varan davranışlar gösterebilirler. Etrafındakileri kontrol etmek isterler. Strateji uzmanıdırlar. Dedektife benzer bir tarzları vardır. Derinde olanı bulup çıkarmakta üstlerine yoktur.

YAY: Hayatı eğlenceli bir macera gibi yaşarlar. İyimser bir bakış açısına ve filozofik görüşlere sahiptirler. Espri sahibidirler. Yerinde durmayan, kıpır kıpır, sürekli yeni deneyimler edinmeye, yeni bilgiler kazanmaya çalışan bir yapıya sahiptirler. İlginç ve heyecan veren düşüncelerin sahibidirler.

OĞLAK: Ciddi, güvenilir ve sorumluluk sahibi kişilerdir. Başarıya odaklıdırlar. Proje üretmekte ve başarıyla götürmekte üstlerine yoktur. Ayakları yere sağlam basar, pratik ve gerçekçidirler. Gösteriş yapmayı asla sevmezler. Ancak statü sahibi olmak için çok çalışırlar. Gençken olgun gözükürler, yaşlandıkça genç bir görünüme kavuşurlar.

KOVA: Entellektüel, zeki, orijinal ve benzersizdirler. Etrafındakileri şaşırtmayı ve unutulmaz olmayı çok iyi başarırlar. Bilgiye ve bilime çok yakın dururlar. Metafizik konulara düşkündürler. İsyankârlıkları ve meydan okuyan tarzları meşhurdur. Bağımsızlıklarına son derece önem verirler. Arkadaş çevrelerinde çok aranırlar. Kendilerini yeni durumlara uydurmak yerine fikirlerini başkalarına dayatmaya çalışırlar.

BALIK: Rahatlıkla yönünü rüzgârın estiği yöne çevirebilen kişilerdir. Ertesi gün için bile planları olmayabilir. Hayalperest olarak tanınırlar. Bulutların üzerinde gezer gibi bir halleri vardır. Empati yetenekleri gelişmiştir. Hassasiyetleri had safhadadır. Karşı konulmaz bir cazibeye sahiptirler. Alerjik bir bünyeye sahip olabilirler.

Yükselen Burç hakkında daha detaylı bilgi edinmek için:
https://astrolojikosesi.com/2010/01/22/maskemiz-yukselen-burcumuz/

Bu yazının tüm hakları saklıdır.

Meral PALA

Astroloji Eğitimleri hakkında bilgi almak isterseniz:
https://astrolojikosesi.com/astroloji-egitimi/

Reklamlar