Bireysel Danışmanlık

 SEÇENEKLER

1.) Yıllık danışmanlık (ortalama 1,5-2 saat) 

Natal harita ile kişiliğinizin yorumu  üzerinden yıllık şartlarınız nelerdir? Çalışmalarda klasik ve modern tekniklerden yararlanılır.

Daha önce danışmanlık almış olanlar indirimden faydalanabilir.

2.) Doğum Günü Özel (ortalama 1,5-2 saat) 

Doğum gününüzün 3 ay öncesi veya sonrasında  doğum haritanızın yorumu ile yıllık beklentileri %10 indirimli alabilirsiniz.

Natal harita ile kişiliğinizin yorumu  üzerinden yıllık şartlarınız nelerdir? Bu çalışma için pek çok klasik ve modern teknikten yararlanılır.

3.) İlişki Analizi (kompozit+sinastri haritaları)

Duygusal beraberliklerin, evliliklerin, ortaklıkların, aile içi ilişkilerin-örneğin baba-çocuk veya anne-çocuk arasındaki ilişkisi- potansiyeli nedir?(ortalama 75 dakika)

4.) Seçim astrolojisi (electional), saat astrolojisi(horary) danışmanlığı

Seçim astrolojisi; iş kurmak, evliliğe adım atmak, uzun bir yolculuğa çıkmak gibi konuların uygun başlangıç tarihlerini seçmek amacıyla yapılan bir çalışmadır.

Saat astrolojisi(horary) danışmanlığı herhangi bir konuda aklınıza gelen soruyu hemen mail veya telefon yoluyla iletebilirsiniz. Sorunuzu sorduğunuz anda gökyüzünün  durumu sizin sorunuza cevap verecektir. An’ın haritasına göre yorum yapılması eski bir astroloji tekniğidir. Günümüzde de oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır. Belirli kuralları vardır.

5.) Doğum saatiniz net değilse bir çalışmayla saat tespit edilebilir. 

Yaklaşık olarak doğum saatiniz biliniyorsa hayatınızdaki önemli tarihler üzerinden yapılan bir çalışmayla doğru doğum saatinin bulunması çalışmasıdır.

6.) Aylık danışmanlık (30 dakika-Yüz yüze/ telefon/ Skype üzerinden görüşme olabilir).

Kısa dönemde şartlarınızı tespit etmek için yapılan bir çalışmadır.

7.) Öğrencilere özel danışmanlık (1,5 saat- Yüzyüze/ telefon veya Skype’tan görüşme olabilir).

Belirli bir dönem içinde aylık olarak içinde bulunduğunuz şartlar hakkında ipuçlarını öğrenebilirsiniz.

Önemli Not: Görüşme yerimiz Istanbul-Gümüşsuyu’ndadr. Şehir veya ülke dışında olanlar için SKYPE aracılığıyla veya telefonla danışmanlık alma imkanı vardır. Önceden bir tarih ve saat belirlemek gerekir.

Astrolojik danışmanlık, kişinin doğum anında gökyüzündeki gezegenlerin yerleşimine göre çıkan gökyüzü haritasının yorumudur.

“Astrolog” kişinin içinde bulunduğu koşullar hakkında “danışan”ın bir farkındalık kazanmasına yardımcı olur. Buna göre astrolojik danışmanlıktan beklentiniz  içinde bulunduğunuz koşullar hakkında bilgilenmek ve kararınızı kendi iradenizle almak olmalıdır.

Danışmanlıkta, bir kişinin, genel olarak karakteristiklerinin yanısıra ileriye yönelik olarak taşıdığı potansiyeller; dışsal koşullar ve içinde bulunduğu psikolojik atmosfer değerlendirilmektedir. Hayatınızdaki trendler, içsel mevsiminiz ve bu dönemde vurgulanan temalar üzerinde durulur. Hayatta neye hazır olup olmadığınızı anlamak için yol gösterici olarak danışmanlık alabilirsiniz. Engeller ve fırsatlar konusunda bilgi sahibi olmak yolunuza ışık tutabilir.

Astrolojik haritaları okurken modern ve klasik astrolojinin öngörüm tekniklerini bir arada kullanmaktayım.

Astrolojik danışmanlık almak için, doğum bilgilerinizi ve özellikle sormak istediğiniz konuları içeren mektubunuzu, astrolojikosesi@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz. Ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Doğum Bilgileriniz

Doğum yeriniz:  hangi şehir?

Doğum tarihi:  ( gün / ay /  yıl ) olarak yazmalısınız.

Doğum Saati: Bir astrolojik harita çıkartırken en hassas nokta doğum saatinin doğru olarak bilinmesidir.

Doğum saatiniz bilinmiyorsa, yaklaşık olarak bilinen saatin yanı sıra, hayatınızdaki dönüm noktası niteliğindeki olayları döküm halinde, tam tarihleriyle beraber yazmanız gerekir. Örneğin, önemli yer değiştirmeler, taşınmalar, evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, ciddi ameliyat ve kazalar varsa tarihlerini yazabilirsiniz. Ayrıca çok yakınların vefatı, ilk yurt dışı seyahati veya sizin hayat görüşünüzü değiştiren başka önemli olaylar varsa belirtebilirsiniz. Bunların dışında, sizin için gerçekten önemli olduğunu düşündüğünüz, farklı türden olaylar varsa, onları da tarihleriyle beraber mektubunuza ekleyebilirsiniz.

Doğum saatini  net bilmeyen kişiler dilerse bu hizmeti alabilirler. 

Doğum saatinizin tespiti için mail veya telefonla bilgi alınız.

Doğum saati netleştirildikten sonra harita üzerinde  bir ön çalışma yapılmaktadır.  Ortalama 2 saatlik bir görüşmeyle haritanız değerlendirilmektedir. Şehir veya ülke dışında olanlar için SKYPE veya telefon aracılığıyla online görüşme yapılabilir.

Görüşmenin ses kaydı size verilir.
Bu görüşmeyle, kendiniz hakkında bir farkındalık ve ileriye yönelik planlarınızla ilgili anlayış geliştirmeniz mümkün olabilir.

Yıllık Danışmanlık bedeli doğum haritası yorumuyla beraber; 800.-TL

Daha önce danışmanlık aldıysanız, 700.-TL

Doğum gününüzün  3 ay öncesi veya 3 ay sonrasında iseniz, 700.-TL (daha önce danışmanlık alanlar için 650.-TL)

26 yaş altı öğrenci iseniz danışmanlık bedeli 550.-TL

İlişki Analizi(duygusal, iş ve/veya aile ilişkileri incelemesi); 850.-TL

Herhangi bir konuda en uygun zamanı belirlemek için  veya herhangi bir sorunuz varsa danışmak için saat astrolojisi(horary) çalışması alabilirsiniz. Bu çalışmalar 450.-TL’dir

Ayrıca doğum saatinizin tespit edilmesi için yapılan çalışmanın bedeli 450.-TL

Aylık olarak(kısa vadeli dönem için) kendi haritanız üzerinden yorum almak isterseniz; 150.-TL

ÖNEMLİ NOT: Tüm rakamlara KDV dahildir. 

Bu danışmanlık hizmetlerinden birini yakınlarınıza hediye edebilirsiniz.

Yabancı kişiler İngilizce olarak danışmanlık alabilirler.

Click here for the consultation in English:

https://astrolojikosesi.com/astrolojik-danismanlik/consult-an-astrologer/

Bilgi almak ve randevu için  iletişim:

Meral Pala
0212 245 43 33
0532 604 67 43
Adres: Taksim-Gümüşsuyu(iletişim sayfasına bakınız)
astrolojikosesi@hotmail.com

SKYPE: astrolojikosesi

Reklamlar