Astroloji Köşesi

Meral Pala ile Astroloji

Koruyucu Meleğiniz Hangisi?

 

Kendini Bil

Astroloji haritamızda anahtar gezegen koruyucu meleğinizdir. 

Kişiye özel astroloji haritasında bu şef gibi çalışan gezegen ayrıcalıklıdır, bir ilham perisi görevini üstlenir. Üç büyük dinde söz edilen “Koruyucu Melek” kavramı ile örtüşür. Kişinin kendini bilmesi, artılarını ve eksilerini fark edebilmesi ona kaderden özgürleşme imkanı sağlamaktadır.

Yaratıcıyla bütünleşmek ve dünyevi problemleri en akılcı biçimde çözmek için yardım eden bu gezegen koruyucu melek gibi çalışmaktadır.

Haritada anahtar gezegeninizin güçlü ve zayıf yönleri hakkında bilgi sahibi olmak ilişkilerde, iş hayatında, finansal konularda kısaca hayatın her alanında kilitleri açar.

Örneğin; Ay veya Venüs anahtarınız olarak hesaplanırsa korunmak, sevmek, sevilmek ihtiyacındasınız demektir (naturel ruh).

Jüpiter veya Merkür haritanın anahtarı ise kişi rasyonel düşünceye yatkındır (rasyonel ruhtur).

Güneş veya Mars ise oluyorsa kişi arzularına göre hareket eder. Başkalarının üzerinde baskı kurar, etrafındakileri baskı ve kontrol altında tutar (hayvani ruhtur). 

Sokrates’in dediği Nosce Te İpsum kişinin kendini tanımasının önemini anlatır.

Haritanızda anahtar gezegen, koruyucu meleğinizin hesaplanmasını ve bu konuda bilgi sahibi olmayı isterseniz hemen astrolojikosesi@hotmail.com adresine yazarak veya form doldurarak talep edebilirsiniz. 

Hizmetin bedeli 400.-TL( kdv dahil)

Hesap bilgisi mesajınızın ardından bildirilir.

48 saat içinde size mesajla cevap verilecektir. Ortalama 1 sayfalık bilgi e-posta adresinize gönderilecektir.

Doğum Bilgileriniz

Doğum yeriniz:  hangi şehir?

Doğum tarihi:  ( gün / ay /  yıl ) olarak yazmalısınız.

Doğum Saati: Tam saat önemlidir.

astrolojikosesi@hotmail.com

 

 

 

%d