Tarot Kursu

16. yüzyıldan beri geleceğin bilgisine ulaşmak için insanlığın başvurduğu, kadim bilgi tarotun kendisi kadar tarihi de gizemlidir. Gizemli Tarot kartlarını okumak için önce temel bir bilgi gerekir ve sonra kartları yorumlamak için çalışma yapmak gerekir. Sorularımıza doğru cevap ararken bir tarot okumasında kilit nokta sorunun nasıl sorulduğudur.

Biz geleceği mi bilmek istiyoruz? Yoksa geleceği şekillendirmek mi istiyoruz? Tarot kartlarından aldığımız cevapla ne yapacağımız ise tamamen bizim ellerimizdedir. Bu eğitim programında Gülten Genç’le birlikte tarot bilgisini öğreneceğiz.

Gülten Genç:

1983 yılında İstanbul’da doğdu. 20 yıldır Tarot ile ilgilenmektedir. Uzun yıllardır spritüel konularla uğraşmaktadır. 2014’ten beri astroloji öğrenmektedir, temel astroloji eğitimini başarıyla tamamlamıştır. 15 yıldır profesyonel anlamda hem tarot hem de kahve okumaları yapmaktadır. Ayrıca tarot eğitimi vermektedir.

DERSLER

24 Ekim Salı akşamı başlıyor, 12 Aralık tarihinde bitiyor.

Ders 19:00-21:30 arasıdır.

Haftada 1 gün, 2,5 saat, 8 hafta sürecek olan eğitimde kartların anlamlarının yanı sıra, klasik açılım (kelt haçı) ve ilişki açılımıyla sorularımıza nasıl cevap alacağımızı öğreneceğiz. 

Kurs bedeli 520._TL(kdv dahil)- 2 Taksit 

Katılım için astrolojikosesi@hotmail.com adresine veya 0532 60467 43 numaraya ulaşınız.

Yer sayısı sınırlıdır.

Eğitim Yeri : İnönü Caddesi. Emektar Sokak No:2 Gümüşsuyu-Taksim