Tarot Açılımlar Eğitimi

20 Haziran Salı günü saat 11:00-18:00 arasında yapılacak çalışmadır.

Daha önce tarot eğitimi almış ya da tarot kartları hakkında bilgi sahibi olup açılımlar konusunda kendini geliştirmek isteyenler bu eğitime katılabilirler.

Bu eğitimde göreceğimiz konular:

-Büyük arkana nedir?

-Küçük arkana nedir?

-Tarot nasıl bakılır?

-Soru-cevap açılımı(üçlü açılım)

-İlişki açılımı

-Kelt Haçı açılımı

Gizemli Tarot kartlarını okumak için önce temel bir bilgi gerekir ve sonra kartları yorumlamak için çalışma yapmak gerekir. Sorularımıza doğru cevap ararken bir tarot okumasında kilit nokta sorunun nasıl sorulduğudur.

Biz geleceği mi bilmek istiyoruz? Yoksa geleceği şekillendirmek mi istiyoruz? Tarot kartlarından aldığımız cevapla ne yapacağımız ise tamamen bizim ellerimizdedir. Bu çalışma esnasındada Gülten Genç’le birlikte tarot açılımlarında en çok kullanılanları öğreneceğiz.

GÜLTEN GENÇ KİMDİR?

1983 yılında İstanbul’da doğdu. 20 yıldır Tarot ile ilgilenmektedir. Uzun yıllardır spritüel konularla uğraşmaktadır. 2014’ten beri astroloji öğreniyor, temel astroloji eğitimini başarıyla tamamlamıştır. İleri seviyede çalışmalarına devam etmektedir. 15 yıldır profesyonel anlamda hem tarot hem de kahve okumaları yapmaktadır. Ayrıca tarot eğitimi vermektedir.

ÇALIŞMAMIZ

20 Haziran Salı yapılacaktır.

Dersin ilk bölümü saat 11:00-14:000 arasıdır.

1 saatlik öğlen yemek molasının ardından saat 15:00-18:00 aralığında çalışmanın kalan kısmıyla genel bir toparlanması yapılacaktır.

Kurs bedeli 200.-TL( Kdv dahil)

Katılım için astrolojikosesi@hotmail.com adresine veya 0532 604 67 43 numaraya ulaşınız.

Yer sayısı 4 kişi ile sınırlıdır.

Eğitim Yeri : İnönü Caddesi. Emektar Sokak No:2 Gümüşsuyu-Taksim